o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KGG
|

Seks po alkoholu? Brak orgazmu to mały problem. Mogą pojawić się inne

8
Podziel się

Po zbyt dużej ilości alkoholu często tracimy nad sobą kontrolę, mamy więcej odwagi i nie zważamy na konsekwencje naszych czynów. Uprawianie seksu w stanie upojenia alkoholowego nie zawsze jest dobrym pomysłem. Na następny dzień możemy tego żałować, a skutki seksu po alkoholu mogą mieć zgubny wpływ na nasze dalsze życie.

Seks po alkoholu? Brak orgazmu to mały problem. Mogą pojawić się inne
(Getty Images)
bEizkDMB

Jakie są skutki uprawiania seksu pod wpływem alkoholu?

Eksperci ze strony „Addictions.com” postanowili przeprowadzić badanie dotyczące stosunków seksualnych po spożyciu napojów alkoholowych i zażyciu narkotyków. Anonimowa ankieta została przeprowadzona wśród 2 tys. osób.

Większość ankietowanych uważa, że uprawianie seksu po alkoholu nie jest dobrym pomysłem. Wprawdzie procenty dodają nam pewności siebie i seks po paru drinkach może nam się podobać, jednak potem możemy tego żałować.

bEizkDMD

47 proc. osób biorących udział w eksperymencie przyznało się, że zdarzyło im się uprawiać seks tylko dlatego, że byli pijani.

Okazuje się również, że po wypiciu dużej ilości alkoholu często zachowujemy się nieodpowiedzialnie i niemoralnie. 23 proc. ankietowanych wyznało, że zdradziło swoich partnerów, będąc w stanie nietrzeźwym. Z kolej 13 proc. przyznało się, że po miłosnej przygodzie zakrapianej procentami zostali rodzicami. Kilka mocnych drinków w połączeniu z popędem seksualnym może sprawić, że zapominamy o zabezpieczeniu.

bEizkDMJ

32 proc. osób pytanych o jakość stosunku po alkoholu odpowiedziało, że w tym stanie nie osiąga orgazmu, a nawet zdarza im się zasnąć podczas miłosnych igraszek. 12 proc. kobiet zwierzyło się, że w tej sytuacji odczuwają suchość pochwy, co sprawia im ból podczas aktu seksualnego.

Jeśli chodzi o mężczyzn, to 38 proc. z nich skarży się, że po zbyt dużej ilości drinków ma problemy z erekcją. 19 proc. badanych panów powiedziało, że w stanie upojenia nie może osiągnąć orgazmu. Wielu z nich ma również problem z przedwczesnym wytryskiem.15 proc. przedstawicieli płci męskiej przyznało, że gdy wypiją za dużo, to potrafią również uciąć sobie drzemkę w czasie seksu.

Autorzy badania zwracają uwagę, że alkohol i inne substancje odurzające mogą przyczyniać się do wykorzystania na tle seksualnym, ponieważ osoba odurzona może być całkiem nieświadoma tego, co się z nią dzieje.

bEizkDMK

Kolejnym problemem związanym z seksem po różnego rodzaju używkach, o którym mówili ankietowani jest seks z przypadkową osobą, który może skutkować rozwojem chorób wenerycznych. Należy pamiętać, że alkohol i narkotyki osłabiają organizm, przez co jest bardziej podatny na infekcje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEizkDNe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
justyna
5 dni temu
Ja nie muszę być pijana czy po alkoholu żeby iść z moim facetem do łóżka :P kochamy się, jest nam dobrze ze sobą to nic dziwnego że często lądujemy w łóżku. Przyjmuję tabletki vines, także jestem bezpieczna i dzięki temu też możemy sobie pozwolić na więcej.
vbnm
miesiąc temu
No nie no, bez kilku browców to żony bym nie tknął.
jan
miesiąc temu
A mnie po wódzie to nawet własna zona się podoba
bEizkDNf
szok
miesiąc temu
"Kolejnym problemem związanym z seksem po różnego rodzaju używkach" ale to nie jest problem. Problemem jest alkohol (i inne używki), że można się tak nachlać aby nic nie pamiętać, nie być w stanie nic zrobić. To alkohol jest problemem a nie seks. Eh ludzie...
BARTEK
miesiąc temu
moja żona OPOWIADAŁA ŻE W SANATRIUM TO CODZIENNIE PIŁY PO 2 KIELISZKI NA ODWAGĘ W POKOJU POTEM NA TAŃCE TAM AMANCI STAWIALI DRINKI PIWO A KIEDY BYŁY PIJANE TO RACZEJ ONE GWAŁCILY FACETÓW A NIE ONI ICH . oGÓLNIE WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI I WRÓCILI DO DOMÓW SPEŁNIENI
Rydzyk
miesiąc temu
Po pijaku można się pomylić i zlać w drugą dziurkę, i zostać ojcem! Trzeba tego unikać!
Adikszczecin
miesiąc temu
Po alkoholu lepiej działa wątroba to ze strzałem nie powinno być problemu. Chyba że ktoś nie ma sił z z głodu i niedożywienia.
Alko wa
miesiąc temu
Po alko nic nie uprawiam, nawet grządek. Krzywo wychodzą. A nie... Uprawiam sliping czy jakoś tak. Nie chodzi o galoty mojego starego, żeby nie było.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić