Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Patryk Kowalski
|
aktualizacja

14-latka urodziła dziecko z gwałtu. Dopiero teraz ujawniła oprawcę

81
Podziel się

14-latka z miasta Hull w Anglii została zgwałcona przez starszego o 23 lata mężczyznę. Młoda ofiara była tak przerażona, że nie opowiedziała o swoim dramacie nikomu z rodziny. Prawda wyszła na jaw dopiero w 23 tygodniu ciąży. Teraz nastolatka wydała oświadczenie, w którym opowiada o tragedii, jaka ją spotkała.

14-latka urodziła dziecko z gwałtu. Dopiero teraz ujawniła oprawcę
(Humberside Police)

Dziecko było zbyt przestraszone, żeby wyjawić prawdę. 14-letnia Brytyjka została zgwałcona przez 37-letniego Quasera Abasa. Pomimo ogromnej krzywdy dziewczyna nie była w stanie udać się na policję, ani powiedzieć o napaści nikomu z rodziny.

Byłam przerażona. Nie chciałam mieć dziecka w tym wieku, nie chciałam, żeby tak się stało. Bałam się powiedzieć mojej mamie. Denerwuje mnie sama myśl o tym – napisała 14-latka w oświadczeniu opublikowanym przez prokuratora Marka McKone’a.

Nastolatka urodziła dziecko. O ciąży dowiedziała się w 23. tygodniu, gdy udała się do szpitala na rutynowe badania. Pomimo krzywdy, która ją spotkała, 14-latka postanowiła zachować dziecko.

Nie chciałam dziecka, ale teraz, gdy jest już tutaj ze mną, za nic w świecie bym go nie oddała – dodaje zgwałcona 14-latka.

Zobacz także: Zobacz też: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach

Gwałciciel trafił do więzienia. Oświadczenie młodej Brytyjki zostało upublicznione po ogłoszeniu wyroku, jaki sąd wydał dla jej oprawcy. Quaser Abas został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna przez kolejne 6 lat będzie przebywał na wolności pod specjalnymi warunkami. Jednym z nich jest m. in. zakaz kontaktu z dziećmi płci żeńskiej, które mają mniej niż 16 lat.

37-latek nie przyznał się do winy. Podczas procesu Abas twierdził, że został wrobiony w gwałt, a dowody sfabrykowała policja. Sędzia nie przychylił się jednak do jego wyjaśnień i uznał winnym, kierując go wcześniej na badania DNA, które wykazały, że jest ojcem urodzonego dziecka - donosi Hull Daily Mail.

Trudno jest mieć dziecko, nie wspominając o jej wieku. On zabrał jej dzieciństwo. Musiała tak szybko dorosnąć. Byłam z nią podczas porodu i strasznie było patrzeć, jak przez to przechodzi, wiedząc, że nie mogę jej pomóc – powiedziała matka 14-latki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(81)
Jack Daniels
2 lata temu
6 lat za zmarnowanie czyjegoś zycia? Jako ojciec ucialbym mu łeb i nasikał do szyi.
Prala
2 lata temu
A gdyby ją zgwałcił sam diabeł to też chciała by urodzić te dziecko?
Itosa
2 lata temu
Trzeba wiedzieć, że w Wielkiej Brytanii ona nie musiała urodzić tego dziecka i to nieważne, że dowiedziała się o ciąży w 23 tygodniu. Tam można dokonać aborcji do końca 24 tygodnia ciąży zgodnie z prawem. Dlatego to była jej decyzja urodzić i męczyć się przy tym. W Polsce natomiast by ją zmuszali do urodzenia, bo aborcja z gwałtu jest dozwolona tylko do końca 12 tygodnia ciąży.
Janóż
2 lata temu
Quasera Abasa - rodowity Anglik! ;)
pocisk
2 lata temu
Gdybym miał partnerkę to chyba wolałbym by umarła niż przeżyła gwałt a co dopiero ciążę z niego. Dziewczynie współczuję, ale nie popieram jej decyzji.
NNNN
2 lata temu
Quasera Abasa.? Rodowity Brytyjczyk???
beee
2 lata temu
Rodowity Brytyjczyk HAHA
jACEK
2 lata temu
to jest homofobia, wsadzili moslema? karygodne postępowanie angielskich rasistów, gdzie poprawność polityczna zeunuchowaciałych angoli?
los
2 lata temu
W kraju zwyrodnialca ośmiolatki zostają żonami starych byków. Religia pokoju...
goldengecko
2 lata temu
Ciekawe czy będzie musiał płacić Alimenty
Obserwator
2 lata temu
W Afganistanie to nic złego. Młodzi chłopcy służą oficerom tamtejszej armii. Generalnie w Krajach arabskich to jest coś tolerowanego i wyciszane przed publiką europejską. To są ci sami ludzie co popularyzują ruch tęczy. Czym bardziej ludzi się oswoi z czymś innym, tym szybciej przywykną do tego co powyżej. Możecie z tym walczyć, czy wygracie, kto wie ...
toz to rasizm...
2 lata temu
6 lat??
xx
2 lata temu
rasowy abas :)))
pawel
2 lata temu
następny wyznawca szatańskich wersetów pedofila mahometa ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić