Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
Aldona Brauła
|

17-letnia skrzypaczka znaleziona martwa. Zaledwie 8 dni po najważniejszym występie

34
Podziel się:

Katia Tsukanowa była bardzo utalentowaną młodą skrzypaczką. Wystąpiła w Royal Opera House, najsłynniejszym gmachu operowym Londynu. Kilka dni później została znaleziona martwa. Według ustaleń policji nie było to samobójstwo.

17-letnia skrzypaczka znaleziona martwa. Zaledwie 8 dni po najważniejszym występie
(Instagram.com)

17-letnia Katia Tsukanowa została znaleziona martwa w rodzinnym domu w Londynie. Początkowo wszystko wskazywała na to, że się powiesiła. Przy dziewczynie nie znaleziono jednak żadnego listu pożegnalnego. Wcześniej nic nie wskazywało na to, że zmaga się z problemami psychicznymi.

Katia była córką rosyjskiego bankiera. Uczęszczała do prestiżowej, prywatnej szkoły z internatem, Wycombe Abbey. Świetnie się uczyła i zdobywała wyróżnienia na za swoją grę na skrzypcach. Skarżyła się terapeucie, że nie radzi sobie ze stresem związanym z egzaminami. Jednak nigdy się nie załamała i zdawała się przezwyciężać swoje lęki.

Początkowo jej ojciec był przekonany, że za jej śmiercią stoi koktajl narkotyków o nazwie „Calvin Klein”. To mieszanka kokainy i wywołującej halucynacje ketaminy. „Calvin Klein” jest bardzo popularny w klubach i wśród młodzieży. Sekcja zwłok i badania toksykologiczne nie wykazały jednak obecności narkotyków w organizmie. Wiadomo jednak, że Katia była pod wpływem alkoholu w chwili śmierci.

Zobacz także: Zobacz także: Polski Paganini. Poznaj niezwykłego wirtuoza

Koroner orzekł, że przyczyną śmierci było uduszenie. Dodał, że mógł być to nieszczęśliwy wypadek i dziewczyna powiesiła się nie będąc do końca świadomą tego co robi. A później gdy zorientowała się co się dzieje, było już za późno

Według ustaleń, które przedstawiła policja Katia bawiła się tego dnia z przyjaciółmi. Do około 3 w nocy była dostępna w mediach społecznościowych i rozmawiała ze znajomymi. Później kontakt się urwał. Opublikowany raport nie mówi dokładnie co tak naprawdę mogło się wydarzyć.

Katia trenowała w Royal College of Music i we Włoszech, gdzie uznano ją za "Najzdolniejszą młodą skrzypaczkę". Kilka dni przed śmiercią miała recital w Royal Opera House w Londynie. Royal Opera House to jeden z najsłynniejszych i najznamienitszych hal operowych w Europie. Znajduje się tam także teatr królewski.

Raport, który został właśnie opublikowany nie wyjaśnia do końca okoliczności śmierci młodej dziewczyny. Jej rodzice nie wierzą, że był to nieszczęśliwym wypadek oraz, że ich córka mogła sama targnąć się na swoje życie.

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(34)
sat
3 lata temu
17 lat to ona chyba miała jak w rassiji rządził jeszcze Breżniew?
bruhnator
3 lata temu
bruh man its kinda fresh tho cant lie😩👌
Nickt
3 lata temu
Wladymir Wladymirowicz przeslal tatusiowi pozdrowienia.
Archiwum X
3 lata temu
Seryjny samobójca grasuje po świecie.....
aga
3 lata temu
Nie popelnila samobojstwa, ale sie powiesila ... jak to rozumiec?
Donpol
3 lata temu
Halucynacje ketaminy?? 🤔
spawacz
3 lata temu
no cóż żal młodej utalentowanej dziewczyny , wydaje mi się że to presja bycia najlepszą ją zabiła , presja ze strony otoczenia głównie rodziców , dzieciaki dzisiaj są takie mało odporne na stress szczególnie te z bogatych domów no ale skoro codziennie słyszą ze musza byc kimś muszą być najlepsi no i co za tym idzie nadmiar nauki i zainteresowań , szkoła , języki , kursy nauki gry na instrumentach , te dzieciaki nie maja czasu na spotkania z rówieśnikami przyjaźnie miłość czy zwykłe wygłupy rodzice bardzo dokładnie planują im życie od poczęcia w wielu przypadkach tak się to kończy , RIP
PlPl
3 lata temu
Im mniej ruskich tym lepiej dla świata.
Ina
3 lata temu
Skrzypaczka trenowała? A, no tak, to znowu p.Aldona Brauła pisze.
rety
3 lata temu
No i zrobiła "sekuku".
Andrew
3 lata temu
Komu zal tej zydoweczki?
Igna
3 lata temu
Młode piękne kobiety/dziewczy się nie wieszają.... Wystarczy zerknąć w statystki, łykają leki, rzucają się z mostu, podcinają sobie żyły w wannie.
Etf
3 lata temu
Jak byla dostepna do 3 w nocy na mediach spolecznosciowych? To teraz mlodzi jak tylko nie spia to sa bez przedwy on line i zdaja relacje na zywo na fb i insta z tego co robia???! Bozesz, jak tu zyc...
pięknie
3 lata temu
no ja znam ten temat, przecież na takie coś trzeba kajdanki założyć!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić