o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Afganistan. W katastrofie samolotu mógł zginąć szef CIA odpowiedzialny za zabójstwo Sulejmaniego

223
Podziel się

USA nie skomentowało jeszcze najnowszych doniesień w sprawie katastrofy w Afganistanie. Jak donoszą media, samolotem miał lecieć główny szef CIA Michael D’Andrea, który jest zamieszany w sprawę zabójstwa generała Sulejmaniego.

Afganistan. W katastrofie samolotu mógł zginąć szef CIA odpowiedzialny za zabójstwo Sulejmaniego
(East News, Xinhua News/East News)
bDXGqSFx

Według najnowszych doniesień w katastrofie samolotu w Afganistanie miał lecieć główny szef CIA Michael D’Andrea. Był podejrzewany o zlecenie zabójstwa generała Sulejmaniego, brał także udział w akcji pojmania Osamy bin Ladena.

USA nie skomentowało jeszcze tych informacji. Maszyna rozbiła się na terenie kontrolowanym przez talibów. Wrak i ciała pasażerów są teraz w ich rękach i niczego nie można potwierdzić.

W katastrofie samolotu miał zginąć szef CIA

Talibowie twierdzą, że zestrzelili amerykański samolot szpiegowski, ale nie przedstawili żadnych dowodów. USA potwierdziło, że samolot należał do nich, ale nie ujawniło szczegółowych informacji.

bDXGqSFz
Zobacz także: Zobacz także: "Płaczą i szlochają". Reakcja rodzin ofiar chwyta za serce

Pojawiły się sprzeczne roszczenia dotyczące liczby ofiar i ludzi będących na pokładzie. Talibowie twierdzili, że udało im się odzyskać sześć ciał, szef afgańskiej policji powiedział, że cztery osoby nie żyją, a dwie zaginęło, urzędnik USA natomiast stwierdził, że przewożono mniej niż pięć osób.

bDXGqSFF

Mówi się, że D'Andrea, szef operacji CIA przeciwko Iranowi, Afganistanowi i Irakowi, planował zabójstwo irańskiego generała Kasema Sulejmaniego. Brał udział w polowaniu na Osamę bin Ladena, odpowiedzialnego za ataki z 11 września. Podobno nadzorował także setki ataków dronów na Bliskim Wschodzie.

Informacje o śmierci szefa CIA podała strona Veterans Today. Portal opiera swoje teorie na raportach rosyjskiego wywiadu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDXGqSGa
KOMENTARZE
(223)
PAn
rok temu
Amerykanie sami zniszczyli wieże wtc a nie żaden binladen. Chcieli mieć pozwolenie narodu na pozyskanie ropy to sobie wyrobili
RoberTo
rok temu
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. A kamizelka była itd. No szpion w szeregach, skoro wiedzieli do kogo rakietkę wypuszczają. Pewnie tą kiedy przeciw ruskim dostali. Coś zostało i teraz się przydała. Amerykanie-decydenci, czy wy macie jakiś analityków, rozważacie co wam podtykają, czy tylko chuć wami kieruje. Jak zwykle głupota równo jest rozdzielana przez Boga. I was jakesi nią też obdziela. Czy jeszcze od wschodzącej gwiazdy chińskiej, czegoś się uczycie w sensie długookresowego działania. Wasza demokracja zmusza was tylko do 4-letniej bieżączki. Więc gnijcie w piaskach świata za swe grzechy. Nie pomogą wam drony i sztuczna inteligencja skoro swojej zabrakło. No kiedy w swej bezsilności użyjecie Litle boy-a. Drukujcie baksy, drukujcie tą namiastkę dobrobytu. Kiedyś będą tylko w albumach.
Frank
rok temu
wyglada, że go trafili. Łeb za łeb
bDXGqSGb
Bicz Boży
rok temu
Zdanie z artykułu. "Pojawiły się sprzeczne roszczenia dotyczące liczby ofiar i ludzi będących na pokładzie." - Czy ty Aldono Brauło rozumiesz znaczenie słowa, wyrazu, roszczenia? I w jakim kontekście się je używa?
lim237
rok temu
i gitara ,,,,,
oki
rok temu
ok, yes yes yes
xxx
rok temu
przykre
Jajcas
rok temu
Jak cisza w mediach nastala:)))).Chyba nie bylo zadnego zestrzelenia :))))))))))))))))))))))))))))))))).Prawicowe, lewicowe i niezalezne media nabraly wody w usta >
Sidematic
rok temu
Karma.
Maderek
rok temu
Russkaraluchy już piszą.
ale jaja
rok temu
no ale można się było tego spodziewać. Militarne możliwości Iranu to nie 3 świat typu Polska czy Mołdawia. Już nie raz i nie dwa pokazali Ameryce na co ich stać. B R A W O !!!
lolo
rok temu
Jednego bandyty ubyło co na to usej
Niki
rok temu
Wiedzieli kogo zestrzelić. Oko za oko
bDXGqSFT
przysłowia
rok temu
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka ? Jakie te stare przysłowia są mądre !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić