Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla12.07.18 (15:01)

Angielka zabiła ojca za pornografię dziecięcą

Barbara Coombes zabiła i pochowała 87-letniego ojca w jego ogrodzie w Stockport. Przez 12 lat ukrywała śmierć staruszka, żeby móc pobierać jego emeryturę.
GM Police

Została skazana po 12 latach. Barbara Coombes w styczniu zgłosiła się na policję i przyznała do zabicia swojego 87-letniego ojca. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ zmarły w tym roku skończyłby 99 lat i z tego powodu pracownik opieki społecznej nalegał na spotkanie ze staruszkiem, informuje "Independent".

Zabiła ojca łopatą. W styczniu 2006 roku kobieta znalazła w rzeczach ojca pudełko ze zdjęciami nagich dzieci w seksualnym kontekście. Barbara Coombes wzięła łopatę, której używała tego dnia do pracy w ogrodzie i uderzyła nią swojego ojca w tył głowy. Kiedy się do niej odwrócił, ponownie uderzyła 87-latka w głowę, zabijając go na miejscu.

REKLAMA

Zakopała go w ogrodzie. Później zamówiła tonę ziemi, którą przykryła ciało. Kobieta powiedziała rodzinie i znajomym, że jej ojciec zmarł nagle w szpitalu i został od razu skremowany.

Zobacz także: Historia wstrząsającego morderstwa z 1979 roku

Nie poinformowała urzędu. Barbara Coombes przez 12 lat ukrywała śmierć swojego ojca przed władzami, dzięki czemu mogła korzystać z jego emerytury. W ten sposób wyłudziła od państwa 180 tys. funtów, czyli niecałe 900 tys. zł.

Nie wykazała absolutnie żadnej skruchy, nie pozwoliła rodzinie pożegnać się ze zmarłym. Kenneth leżał pochowany we własnym ogrodzie, zaledwie kilka metrów od okna jej sypialni - powiedział Duncan Thorpe z policji w Greater Manchester.

63-latka została aresztowana i przyznała się do wszystkich zarzutów. Sąd w Manchesterze skazał ją na 9 lat więzienia za zabójstwo, nielegalny pochówek i oszustwo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij