REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone minutę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
21.02.19 (19:15)

Błąkał się po ulicach. Radomir ma nowy dom

Samotnego kozła z Radomia przygarnęło Muzeum Wsi. Teraz Radomir może cieszyć się wielogatunkowym towarzystwem w zagrodzie.
UM Radom

Koziołek został zgarnięty jako "zagrożenie ruchu drogowego". Straż Miejska z Radomia otrzymała zgłoszenie od mieszkańca o kozie samotnie wałęsającej się po ulicach. Zwierzęciem zaopiekowali się funkcjonariusze Ekopatrolu. O poszukiwaniu właściciela kozła poinformowano na stronie urzędu miasta.

Nikt się do niego nie przyznał. W ogłoszeniu podkreślono, że właściciel kozy nie musi obawiać się żadnych kar ani innych konsekwencji, ale do tej pory nikt się po koziołka nie zgłosił. Ale zwierzak znalazł nowy dom.

REKLAMA

Koziołek najwyraźniej już się zaaklimatyzował bo dopisuje mu apetyt. Je wszystko co znajdzie - powiedziała Dorota Maciąg z Muzeum Wsi Radomskiej.

Otrzymał wdzięczne imię Radomir. Kozła z charakterystycznym lokiem przygarnęło Muzeum Wsi Radomskiej - informuje Polskie Radio RDC. Radomir mieszka w specjalnej zagrodzie dla zwierząt. Jego współlokatorami są m.in. owce, kury i indyki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Młody lew kontra opona. Musiał mocno się wystraszyć

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij