REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla01.07.19 (20:35)

Był poszukiwany przez Interpol. Wpadł na pasach

Mężczyzna ukradł w Niemczech kosztowności warte 140 tysięcy euro. Mieszkaniec Wałbrzycha wciąż byłby na wolności, gdyby nie popełnił drobnego wykroczenia.
Policja

Był poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. 26-latek będzie musiał się tłumaczyć niemieckiej prokuraturze m.in. ze spektakularnego włamania. Został złapany właściwie przypadkiem przez policjantów wałbrzyskiej drogówki w poniedziałek.

Skrócił sobie drogę przez jezdnię. Wałbrzyscy policjanci przyłapali 26-latka na przejściu przez ulicę w niedozwolonym miejscu. Gdyby nie miał niczego innego na sumieniu, dostałby mandat na maksymalnie 500 zł. Funkcjonariusze najpierw jednak sprawdzili jego dane.

REKLAMA

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych sprawcy wykroczenia okazało się, że 26-letni mieszkaniec Wałbrzycha poszukiwany jest przez Interpol i wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania - informuje policja.

Zobacz też: Lew złodziejaszek. Nagranie z Parku Narodowego Krugera

Niemcy podejrzewają go o włamanie warte setki tysięcy euro. Niemiecki wymiar sprawiedliwości oskarża 26-latka o liczne przestępstwa. Jednym z nich miała być kradzież w sklepie jubilerskim, który oszacował straty na dokładnie 140 tys. euro.

26-latek trafił do aresztu. Na komendzie miejskiej policji w Wałbrzychu potwierdzono tożsamość zatrzymanego. Prawdopodobnie jeszcze w poniedziałek zostanie dowieziony do prokuratury.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij