o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Chorwacja. Mama zabiła 3-letnie dziecko aby wyjechać na wakacje

72
Podziel się

Sąd Najwyższy w Chorwacji skazał na 33 lata więzienia kobietę, która zamordowała własnego syna. Miała później pozbyć się ciała, wyrzucając je do rzeki. Wszystko po to, aby mogła wyjechać w spokoju na wakacje.

Chorwacja. Mama zabiła 3-letnie dziecko aby wyjechać na wakacje
(East News, CEN/EAST NEWS)
bDJiUEOd

Samotna matka Chiara Pasic została skazana na 33 lata więzienia za zabicie własnego syna. Sąd w Chorwacji odrzucił tym samym wniosek o złagodzenie kary, argumentując, że kobieta wykazała się bezwzględnością i ogromnym okrucieństwem.

Do zdarzenia doszło w 2018 roku. Chiara planowała wyjechać na wakacje do Macedonii, ale nie miała co zrobić ze swoim 3-letnim synem Denisem. Zaplanowała jego zabójstwo.

Według śledczych w morderstwie wzięła udział także 15-letnia dziewczyna. Obie dokładnie i z zimną krwią zaplanowały całą akcję. Nastolatka dusiła chłopca poduszką, podczas gdy jego matka trzymała jego ręce i nogi.

bDJiUEOf

Zobacz także: Potrąciła 7-latka. Chłopca odrzuciło na kilka metrów

Ciało porzuciły porcie w Puli w Chorwacji. Później Chiara zgłosiła zaginięcie syna na policji, twierdząc, że ostatni raz widziała go w parku. Podejrzenia pojawiły się niemal od razu i już po kilku godzinach policji udało się ustalić, co się wydarzyło.

Po przesłuchaniu matka zgodziła się pokazać oficerom, gdzie ona i jej wspólniczka pozbyły się ciała. Nastolatka została skazana na pobyt w zakładzie poprawczym natomiast Chiara została początkowo skazana na dwa lata pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Teraz usłyszała wyrok 33-lat pozbawienia wolności.

bDJiUEOl

Dziecko mieszkało tylko z matką. Jego ojciec od kilku lat odbywa wyrok w więzieniu w w Bośni i Hercegowinie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDJiUEOG
KOMENTARZE
(72)
Ono
12 miesięcy temu
To jest jakieś aż surrealistyczne są potwory na swiecie
Gosc
12 miesięcy temu
To jest dla mnie nie do pojęcia. ..tacy ludzie to potwory.Biedny maluszek [*]
Ala
12 miesięcy temu
A my byśmy takiego maluszka z chęcią adoptowali i kochali na zawsze.
bDJiUEOH
Dragorias
12 miesięcy temu
Dostała wakacje all inclusive. Zakwaterowanie, wyżywienie. Tylko hotel z obniżonym standardem.
mika
12 miesięcy temu
Każdy kto ma lub miał dziecko w tym wieku, wie, że czasami potrafi doprowadzić do szału człowieka - bądźmy szczerzy... ale nigdy nie zrozumiem jak można zabić swoje dziecko! Mogła oddać do domu dziecka, dziecko ufa, patrzy z miłością nawet jak się na niego krzyknie, jest szczęśliwe i radosne, wierzy że mamusia go kocha a tu masz... po prostu brak słów, rozszarpałabym taka babę gołymi rękami.
Najnowsze komentarze (72)
meduza
9 miesięcy temu
Nie każda kobieta ma instynkt macierzyński. Ja nie chciałam mieć dzieci będąc nastawiona na swoje potrzeby.Z ulgą przyjęłam wiadomość,że jestem bezpłodna.
Ania
12 miesięcy temu
Teraz jej zgotują piekło w więzieniu pozostałe więźniarki. Tam nie toleruje się morderców dzieci. Będzie to dla niej pokuta na ziemi
Tomi
12 miesięcy temu
Prawidłowy wyrok. Teraz będzie miała zapewnione spokojne wakacje.
mariusz1954
12 miesięcy temu
Obserwowałem gołębie, jak opiekują się swoimi młodymi. Bardzo je kochają i dbają o nie. Samiec też karmi młode. A ludzie mordują własne dzieci. Zaczyna się od aborcji dla wygody, bo jej dziecko będzie przeszkadzać. Sama jest zdrowa i płód też. Potem dochodzi do takich strasznych zbrodni. Jeszcze wciągnęła w to nieletnie dziecko. Ludzie zastanówcie się co robicie.
mariusz1954
12 miesięcy temu
To co zrobiła jest straszne i motyw też straszny.
Ann
12 miesięcy temu
Co za dzida. Zabić dziecko żeby jechać na urlop?! Niektórym babom powinno się wyrwać jajniki
Rossi
12 miesięcy temu
Masakra :(. (*)
Ania
12 miesięcy temu
Szok!!!
bDJiUEOz
Jacek
12 miesięcy temu
Najgorsze co można zrobić! Nigdy tego nie zrozumiem. Biedny dzieciaczek.
Gosc
12 miesięcy temu
Niektórym od wyjazdu na wczasy zdrowo odbija, ale jej to już całkowicie.Jak można dla wyjazdu pozbawić własne dziecko życia do czego to dochodzi.Zwyrodna su.a nie powinna mieć dzieci.
Magda
12 miesięcy temu
Taka kobieta nigdy nie powinna wyjść z więzienia, kim trzeba być aby własne 3letnie dziecko zamordować, chyba najgorszą zbrodnią jest dzieciobójstwo planowane
Magda
12 miesięcy temu
Co za su...., codziennie powinni ją dusić poduszką aby wiedziała co dziecko przeszło, mam 3 dzieci codziennie martwię się aby nic im się nie stało
Zdumiony
12 miesięcy temu
Sąd odrzucił złagodzenie wyroku? Przecież ona dostała łagodny wyrok!!! Co to jest 33 lata za taką zbrodnię!?
XLXLX
12 miesięcy temu
czapkA I DO PIASKU
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić