Jan Muller| 

Dostała 20 telefonów od 20 kochanków. Wystarczyło na dom

19

Chińska sieć żyje nieprawdopodobną historią młodej i przedsiębiorczej kobiety, która nakłoniła 20 mężczyzn do kupienia jej po nowej komórce Apple. Za pieniądze ze sprzedaży telefonów kupiła dom sędziwym rodzicom.

Dostała 20 telefonów od 20 kochanków. Wystarczyło na dom
(Shutterstock.com)

Na chińskim Twitterze, Weibo, hasztag #20TelfonówZaDom pojawił się już 13 mln razy. W ostatnich dniach nie było popularniejszego. Wszystko za sprawą historii o niejakiej Xiaoli (imię zmyślone) z miasta Shenzhen. Opisała ją na forum Tian Ya Yi Du, blogerka używająca pseudonimu "Dumna Qiaoba". Ponoć kobiety znają się od dawna.

Umawiała się z 20 facetami i każdego poprosiła o iPhone'a 7. Gdy dostała swoje telefony, sprzedała je firmie skupujące używane komórki, Hui Shou Bao za 115 tys. juanów (67 tys. zł). Pieniądze posłużyły jako przedpłata na dom na wsi dla jej starzejących się rodziców - czytamy na BBC.

*Reakcje na tę historię są dość skrajne. *Od zachwytów nad pomysłowością, przez zazdrość z powodu znalezienia tylu partnerów, aż po oskarżenia o oszustwo. Wielu ludzi widzi w tym zagrywkę reklamową firmy skupującej telefony. BBC skontaktowało się z jej przedstawicielem. Historię kobiety sprzedającej 20 iPhone'ów 7 potwierdził, ale kontaktu z nią nie umożliwił.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić