Jan Muller| 
aktualizacja 

Drugi zarzut zabójstwa dla 29-latka z Radomia

6

Sławomir T. jest podejrzany o zabójstwo dwóch kobiet. Jak dowiedziała się nieoficjalnie TVN24, mężczyzna przyznał się do dokonania zarzucanych mu czynów.

Drugi zarzut zabójstwa dla 29-latka z Radomia
(ŁUKASZ PŁOCKI/NEWSPIX.PL)

Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Zatrzymano go w związku z uduszeniem 18-letniej dziewczyny. Jej ciało znaleziono w lesie w miejscowości Sołtyków w gm. Skaryszew k. Radomia. Przed prokuratorem otworzył się i złożył obszerne zeznania. M.in. wskazał ciało kolejnej domniemanej ofiary, też radomianki.

Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to 29-letni Sławomir T. przyczynił się do śmierci młodej kobiety. Prokurator postawił mu zarzut drugiego zabójstwa w tzw. warunkach recydywy - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz.

Jeszcze jako 20-latek próbował zabić kobietę. Napaść miała podtekst seksualny. Dostał 8 lat, wyszedł pod koniec kwietnia tego roku. Pierwszą kobietę, o której wiemy, mógł zabić w sierpniu. Na Facebooka wrzucał głównie zdjęcia półnagich dziewczyn i samochodów bmw. Nie wiadomo, czy ma na koncie jeszcze inne ofiary.

Policjanci wytypowali kilkadziesiąt zgłoszeń dot. zaginięć kobiet z całej Polski, które będą teraz szczegółowo analizowane - donosi RMF FM

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić