Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

W Radomiu grasował seryjny morderca? Odnaleziono kolejne zwłoki

9
Podziel się:

Ciało młodej kobiety było przykryte gałęziami. Odnaleziono je w Radomiu w okolicy ogródków działkowych. Stan zwłok wskazuje na to, że leżały tam już od kilku tygodni. Miejscowi policjanci twierdzą, że dwudziestokilkuletnia ofiara zaginęła w okresie wakacji.

W Radomiu grasował seryjny morderca? Odnaleziono kolejne zwłoki
(WP.PL, Konrad Żelazowski)

Podejrzany o zabójstwo już jest w rękach policji. Zatrzymano go w związku z zabójstwem innej, 17-letniej dziewczyny. Jej ciało znaleziono w lesie na obrzeżach Radomia. Podejrzewano, że morderstwa dokonano na tle seksualnym, jednak w związku z ostatnimi wydarzeniami śledczy uważają, że 29-letni Sławomir T. może być seryjnym mordercą.

Okoliczności zabójstwa kobiet są nadal wyjaśniane. Co do zabójstwa 17-latki śledczy nie mają żadnych wątpliwości. Jak informuje RMF24, dowody znalezione w aucie podejrzanego mają jednoznacznie wskazywać na to, że ostatnie godziny życia kobieta spędziła właśnie z nim. Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna przyznał się do winy. Policja na razie nie udzieliła szczegółowych informacji dotyczących sprawcy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
ja
6 lat temu
jestem za przywróceniem kary śmierci , ludzie by się zastanowili czy zabijać i samemu dostać karę śmierci a tak dostanie 10 lat a potem po 5 za dobre sprawowanie wyjdzie a kobiety młode nie żyją a on wyjdzie i może znowu zabijać --- trzeba przywrócić równowagę miedzy krzywdą i karą -- teraz jest zaburzona . dobry prawnik wyciągnie z każdego przestępstwa i udowodni ,że to pokrzywdzona jest winna bo dała się zabić a przestępca był chwilowo niepoczytalny --- kodeks musi bronić pokrzywdzonych a nie jak teraz daje duże możliwości przestępcy --- na tym polu to jest dużo do zrobienia
Joel
6 lat temu
A ja tam jadę niedługo na szkolenie brrr
tom
6 lat temu
co dzień, co week na drogach gina ludzie przez głupotę ( prędkość, alkohol, stan techniczny) innych i ich się nie nazywa mordercami
red
6 lat temu
no tak... zabójcą był facet, kolejny psychol...99% seryjnych morderców i zboków to faceci
t.lis
6 lat temu
Bez bicia się nie przyzna
dfhgj
6 lat temu
IPN , nie jest poważną instytucją gdyż pod płaszczykiem wielości faktów ,żaden nie wybija się na wiodący ( łatwiej wyjąć ręką rybę z wiadra z wodą , niż zrobienie tego ręką z morza ).Słysząc o likwidacji w Jedwabnem również dzieci i kobiety i starców - lecz tajfun jak przechodzi to nie wybiera , lecz zmiata wszystko po drodze . To jest jak uruchomienie lawiny . Prof. Wolniewicz jest autorytetem w tym temacie niepodważalnym .
anonim
6 lat temu
Policja tymczasem "złapała" amatora archeologa
heheszek
6 lat temu
Jaki sens ma kara śmierci? Zabiją go i tyle nie lepiej dożywocie? Tak mi sie wydaje bo siedząc za kratami jakieś. 60 lat to byla by gorsza kara
Zabic
6 lat temu
Pomijając fakt ze wiadomo kara śmierci jak dla mnie dla zwyrodnialca. Ale terminu seryjny morderca używa się przy minimum 3 ofiarach.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić