Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Michał Nowak
|
aktualizacja

Dziś w TV najlepszy film Patryka Vegi

16
Podziel się:

Być może nie każdy już pamięta, że zanim pierwszy „Pitbulla” stał się serialem, był filmem. Upchnięty w 97 minutach pierwszy sezon kultowej sensacji wciąż ogląda się wyśmienicie. Zobaczcie hit, który rozkręcił kariery Marcina Dorocińskiego i Weroniki Rosati.

Dziś w TV najlepszy film Patryka Vegi
(Filmpolski.pl)

„Pitbull” to produkcja, bez której nie byłoby Patryka Vegi. To również stały element wszystkich rankingów najlepszych polskich seriali kryminalnych, jakie stworzono po 2005 roku. Wyróżnia go niezwykły realizm, genialne aktorstwo oraz to, że Vega włożył w scenariusz wiele spraw, z którymi naprawdę borykała się polska policja. Także będący głównymi bohaterami funkcjonariusze mają swoich protoplastów wśród autentycznych glinarzy.

„PitBull” jest filmem policyjno-sensacyjnym. Główni bohaterowie to oficerzy z Wydziału Zabójstw. Akcja rozgrywa się we współczesnej Warszawie. Patryk Vega realizuje film odsłaniający kulisy życia i pracy policjantów z Wydziału ds. Zabójstw. W jego filmie prawdziwi policjanci nie przypominają znanych z amerykańskich filmów supermanów.

W tej pracy nie ma samotników. Łączy ich zawodowa solidarność – oczyszczają z „parchów” świat. Wciąż dokonują wyborów. Decyzje podjęte w pracy odbijają się na ich życiu osobistym. Muszą spotykać się i współpracować z bandytami, wtapiać się w środowisko przestępców. Płacą wysoką cenę za uprawianie tego zawodu. W zamian za to dostają pensję, która nie starcza ani na alimenty, ani na dom spokojnej starości po przejściu na emeryturę.

„Pitbull”, 22:45, Polsat 2

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(16)
kgb
4 lata temu
"...nie każdy już pamięta, że zanim pierwszy „Pitbulla” stał się serialem, był filmem. .." - film to taki sam poziom jak tego tekstu
mkk
4 lata temu
Patryk filmy ma rewelacyjne tylko trzeba oglądać ze zrozumieniem.
Jan S
4 lata temu
taki sam badziew jak vyga
efe
4 lata temu
Ktoś kto się orientuje jakie jest europejskie kino to wie że Polskie produkcje są na szarym końcu .
Olo
4 lata temu
Vega to Cienias choć gruby, podobnie jak jego filmy...
plom
4 lata temu
O tej godzinie to mogą sobie ten film wsadzić. Emisje filmów powinny zaczynać się o 20-tej, a nie tuż przed północą. Przemyślcie to wydawcy dla waszej korzyści.
emeryt
4 lata temu
Tutaj większość lubi plebanie i pedała na kolanie Kraj krzyży i zacofania amen
mm3
4 lata temu
"Główni bohaterowie to oficerzy ".......................co to są oficerzy?
gość
4 lata temu
vega nie vega ale tak się dzieje. kto chce spróbować zapraszam do służby. jakiejkolwiek bo wszędzie się dzieje bardzo dobrze. nic tylko zostać funkcjonariuszem. te piniendze i prestirz, etos służby i podobne dyrdymały..................................................dejta już spokójtemu wszystkiemu. szkoda gadać
To
4 lata temu
intelektualna i słowna kloaka.
As
4 lata temu
Uwielbiam ten film
Facepalm
4 lata temu
Co za analfabeta pisze te artykuły? Po pierwszym zdaniu z błędami nawet nie chce się czytać dalej... 10-latek napisałby to lepiej.
Praktyk emery...
4 lata temu
Pitbul serial... prawdziwy obraz pracy policjanta i tamtych czasów... żywcem wyciągnięty z życia piesa... takie ono było bez pudru... bravo i szacun. Późniejsze zabawy klimatem zbrodni i policji ... Hmmm... widać ludzie wolą bajkę okraszoną przekleństwem... i oczywiście jako film nie dyskutujęo gustach... natomiast wracając do serialu...Tak, to było mistrzostwo by oddać klimat tamtych lat.
El_Żbieta
4 lata temu
Każdy ma swoje zdanie na ten temat . Moje jest takie: Filmy pana Vegi są nie ciekawe , mało interesujące . Widziałem dwa odcinki i nic w nich ciekawego ani fajnego nie było . Jednym słowem wydano wiele pieniędzy na buble filmowe. Gra aktorów też raczej nie była dobra .Ale to tylko moja opinia . Każdy ma swoją opinie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić