Patryk Kowalski| 

Egzekucja się zbliża. Niewidomy wybrał ostatni posiłek

34

Przebywający od 28 lat w więzieniu stanowym w Tennessee Lee Hall wybrał ostatni posiłek, jaki zje przed śmiercią. Egzekucja mężczyzny skazanego za zabójstwo swojej byłej dziewczyny jest zaplanowana na czwartek.

Egzekucja się zbliża. Niewidomy wybrał ostatni posiłek
(Tennessee Dept. of Correction photo)

Morderca zdecydował. Jako ostatnie danie przed śmiercią 53-latkowi zostanie zaserwowana tradycyjna kanapka filadelfijska, znana w USA pod nazwą "Philly cheesesteak". Dodatkowo Lee Hall otrzyma też krążki cebulowe, kawałek sernika oraz napój Pepsi.

Egzekucja odbędzie się w czwartek. Na wykonanie kary śmierci mężczyzna czekał w zakładzie karnym ponad 28 lat. Jego stracenie zostanie przeprowadzona przy pomocy krzesła elektrycznego.

Musi cierpieć, gdy będzie tam siedzieć. Im dłużej, tym lepiej. Traci musiała cierpieć, więc teraz i on musi cierpieć – powiedziała Wooten Crozier, siostra zabitej kobiety.

Zobacz także: Zobacz także: 23-letni konkubent matki podejrzany o morderstwo 3-latka

Lee Hall stracił wzrok w więzieniu. Obrońcy skazanego uważają, że od chwili umieszczenia go za kratami wzrok mężczyzny pogarszał się z roku na rok. Powodem miała być niewłaściwie leczona jaskra - donosi New York Post.

Lee Hall jest ślepy i bezbronny. Gdyby przebywał w więzieniu przez resztę życia, nie istniałoby praktycznie żadne ryzyko, że wyrządziłby komuś krzywdę – twierdzili w 2018 roku adwokaci Halla, próbując przekonać sędziego do odwołania kary śmierci.

Była partnerka skazanego zginęła tragiczną śmiercią Według ustaleń śledczych Lee Hall wrzucił podpalony kanister z benzyną do samochodu, w którym siedziała Traci Crozier. Jej skóra uległa spaleniu w niemal 90 proc., zgon stwierdzono w szpitalu następnego dnia. Powodem furii Hall’a miała być zazdrość oraz fakt, że Crozier postanowiła się z nim rozstać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić