Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Greta Thunberg ma rywalkę. Niemka neguje wszystko, co mówi aktywistka

112
Podziel się

Niemiecka nastolatka, znana głównie dzięki filmom wrzucanym na YouTube, zaprzecza zmianom klimatu i neguje wszystkie słowa Grety Thunberg. Dołączyła do ugrupowania sceptyków i wystąpi na republikańskiej konwencji CPAC, aby promować "realizm klimatu".

Greta Thunberg ma rywalkę. Niemka neguje wszystko, co mówi aktywistka
(Youtube.com)
bCIjcEzp

Naomi Seibt to 19-letnia niemiecka influencerka. W swoich filmach na YouTube promuje "realizm klimatu" i sceptycyzm wobec powszechnie znanych informacji na temat globalnego ocieplenia.

Niemka pojawi się na Konferencji Konserwatywnych Działań Politycznych w Waszyngtonie. Konwencja, znana także jako CPAC, jest największą republikańską inicjatywą tego typu. W wydarzeniu wezmą udział republikańscy ustawodawcy, urzędnicy z Białego Domu i członkowie konserwatywnych mediów. Ma nawet przemówić sam prezydent, będący w trakcie kampanii wyborczej.

Zobacz także: Greta Thunberg w Davos o polskich górnikach

bCIjcEzr

Seibt jest nazwana "anty-Gretą". Jej poglądy są przeciwne tym, które głosi 17-letnia Greta Thunberg. Niemka neguje wszystkie wypowiedzi znanej działaczki. Na jednym z filmów całkowicie odrzuca informacje o zmianach klimatycznych.

Mam dla was dobrą wiadomość. Świat się nie kończy z powodu zmian klimatu. Ludzie są karmieni bardzo dystopijnymi informacjami o zmianach klimatu. Mówią nam, że my, ludzie, niszczymy planetę, i że my, młodzi ludzie, nie mamy przyszłości - mówi Naomi Seibt.

Niemka oburza się także pogardą dla rozwoju technologii. W swoich filmach często odnosi się do rozwoju ludzkości i nauki i zaznacza, że nikt nie powinien źle o tym mówić. Seibt chce, aby ludzie nie czuli się z tego powodu winni.

bCIjcEzx

Alarm związany ze zmianami klimatu stanowi pogardliwie antyludzką ideologię. Powiedziano nam, abyśmy patrzyli na nasze osiągnięcia z poczuciem winy, wstydu, obrzydzenia, a nawet nie brali pod uwagę wielu głównych korzyści, jakie czerpiemy z wykorzystywania paliw kopalnych jako głównego źródła energii – mówi w innym materiale.

Wpływ Seibt będzie prawdopodobnie znacznie mniejszy niż Grety. Ma tylko 5 tys. obserwujących na Twitterze, a Greta Thunberg aż 4 miliony. Jednak wystąpienie na CPAC z pewnością pomoże zwiększyć jej zasięgi i trafi do szerszego grona odbiorców.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCIjcEzS
KOMENTARZE
(112)
Tiaa
5 miesięcy temu
Świat nauki zamarł w oczekiwaniu na wynik kłótni dwóch nastolatek. Od niego zależy kierunek rozwoju ludzkości
Zdumiony
5 miesięcy temu
Zadziwiające, że role ekspertów przejmują teraz gwiazdy internetu.
sed
5 miesięcy temu
Zmiany są dlatego że jest za dużo głupich.ludzi, za dużo !!!!, a do tego
bCIjcEzT
Mary
5 miesięcy temu
Skoro o ekologii od paru lat wypowiadają się eksperci pokroju Kingi Rusin to te dwie nastolatki uznały że też dysponują wystarczającą wiedzą.
oooooooooo
5 miesięcy temu
DZIECINADA -- czas myśleć i słuchać wykształconych ludzi a nie dzieciaki z podwórka urzadzaja sobie z klimatu i środowiska platforme do zaistnienia w internecie
Najnowsze komentarze (112)
accent97
4 miesiące temu
Wygląda jak lekko upośledzona umysłowo.
SAD
4 miesiące temu
Proponuję lekturę "Pochwały głupoty" Erazma z Rotterdamu
Lcf
4 miesiące temu
Wirus jest odpowiedzią ekologów na zatrucie środowiska. Za 1000 lat wytłucze wszystkich ludzi i w końcu planeta się odrodzi. Na szczęście nie będziemy wtedy już żyć - my tutaj obecni.
xxx
4 miesiące temu
no i fajnie...może w końcu przeminie ta propaganda o zmianach klimatu a zajmiemy się teraz czystością powietrza a nie dwutlenkiem węgla który produkują też rośliny
mma kisiel
5 miesięcy temu
a może by tak walka w kisielu ??
Qfel
5 miesięcy temu
Dinozaury na ziemi też się miały dobrze tylko zapewne za dużo siedziały przy kominkach i paliły węglem, drewnem, etc, i popadły w samozagładę...
Sss
5 miesięcy temu
A może tak gówniary do szkoły albo do roboty zapędzić!!!się gwiazdy znalazły...
Olo
5 miesięcy temu
Smarkule do szkoły i nie macic ludziom w glowach!!
bCIjcEzL
HETMAN POLNY
5 miesięcy temu
DZIEWCZYNY Z UNIOSOVIECKIEGO PLACU BRONI.
ola
5 miesięcy temu
Skuteczniej jest się reklamować rozgłaszając głupoty jak Seibt niż wrzucać roznegliżowane zdjęcia do sieci
Myni
5 miesięcy temu
Milczenie jest złotem ,dziecko drogie popatrz na lodowce to powinni ci wystarczyć ...
axel
5 miesięcy temu
Czysta fizyka, akcja równa się reakcji...
człowiek
5 miesięcy temu
jest popyt jest podaż
Witek
5 miesięcy temu
Wyślę w charakterze dyskutanta na tę konferencję swojego 4-letniego syna, to se pogadają :-D
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić