Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Groziła w Wielkanoc, że wysadzi kościół. Wierni rzucili się na desperatkę

33

Dramatyczne sceny rozegrały się w San Diego w niedzielę wielkanocną. Matka 10-miesięcznego dziecka przyszła do świątyni z bronią i groziła wysadzeniem budynku.

Groziła w Wielkanoc, że wysadzi kościół. Wierni rzucili się na desperatkę
(Youtube.com, ABC7)

W jednej ręce trzymała dziecko, w drugiej pistolet. W niedzielę wielkanocną do kościoła w San Diego przyszła 31-latka z 10-miesięcznym dzieckiem na rękach. Zjawiła się tuż przed końcem mszy, jednak zamiast modlić się z innymi wiernymi, zaczęła grozić wszystkim śmiercią.

Stanęła przed ołtarzem i zapowiedziała, że wysadzi kościół w powietrze. Według świadków 31-latka wymachiwała bronią i "opowiadała o swoich urojeniach". Wierni rzucili się na nią, kiedy zaczęła grozić bronią własnemu dziecku.

Kiedy zaczęła wskazywać pistoletem na dziecko, jeden ze starszych panów chwycił za jej broń, a potem ja i kilku innych mężczyzn rzuciliśmy się na nią - relacjonował jeden z wiernych w rozmowie z telewizją ABC7.

Odebrali jej i dziecko, i broń. Kilka minut później do kościoła przyjechali policjanci, którzy złapali uciekającą kobietę i aresztowali ją. W czasie przeszukania odkryli, że broń, którą wymachiwała w kościele, była nienaładowana. W staniku ukryła drugi, również nienaładowany pistolet. Usłyszała zarzut wypowiadania gróźb karalnych i grożenia bronią.

Zobacz także: Zobacz też: Objawienie nieuznawane przez Kościół. Większość wiernych o tym nie wie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić