Wróć na
Karolina Woźniak
|

Iran wyznaczył nagrodę za głowę prezydenta USA Donalda Trumpa

445
Podziel się

Podczas pochodu żałobnego jeden z organizatorów wezwał wszystkich do pomszczenia zabitego generała. Mężczyzna rozpoczął zbieranie funduszy, które zostaną przekazane temu, kto zabije Donalda Trumpa.

Ruszyła zbiórka.

Iran wyznaczył nagrodę za głowę prezydenta USA Donalda Trumpa
(East News, JIM WATSON/AFP/East News)
bCIfQJvV

Podczas pochodu żałobnego zorganizowanego ku pamięci zmarłego generała, jeden z organizatorów wezwał wszystkich do przekazania 1 dolara. Celem jest uzbieranie 80 milionów dolarów, a suma zostanie przekazana temu, kto pomści śmierć Sulejmaniego.

Informacja o zorganizowaniu zbiórki pojawiła się na Twitterze Ali Arouziego, korespondenta NBC News z Iranu. Wszystko przez atak, który miał miejsce w piątek w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego w Bagdadzie. W jego wyniku zginął generał Kasem Sulejmani.

W mediach społecznościowych zaczęło grzmieć od informacji o tym, że Iran chce pomścić śmierć dowódcy irackiej milicji Abu Mahdi al-Muhandis. Szef irańskiej dyplomacji przyznał, że Stany Zjednoczone zapłacą za to i poniosą konsekwencje swoich czynów.

bCIfQJvX

Na tą wypowiedź zareagował Donald Trump który napisał na Twitterze, że jeśli tak się stanie, wówczas Amerykanie nie będą mieli oporów przed zniszczeniem miejsc ważnych dla Iranu - trzymają na muszce aż 52 cele.

Zobacz także: Całkowite spustoszenie. Amerykańskie wojsko pokazało nagranie

bCIfQJwd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCIfQJwy
KOMENTARZE
(445)
Leo642
6 miesięcy temu
Mój dziadek w czasie 2 wojny przebywał w Iranie, następnie wraz armią gen. Andersa,doczekał następnego kroku w udziale tej historii.Dostal się do UK.i zasilił wojaka REF. To inna historia. Co pisał w Iraku wszelkich uchodźców przyjmowano serdecznie, życzliwie.Kazdy Polak dostał żywność miejsce do spania oraz pomoc medyczną.Mozliwość tworzenia oddziałów wojskowych.to w tym miejscu ogromną liczba patriotów wstąpiła do nowej Armii by walczyć.z hitelowcami. Co ważne też byliśmy uchodźcami. I tam w tym kraju udzielono pomocy.
obiektywny.
6 miesięcy temu
A cóż w tym dziwnego, za głowę ściganych bandytów zawsze wyznaczano nagrodę.
stanislaw
6 miesięcy temu
kto mieczem wojuje oa miecza ginie
bCIfQJwz
Polak
6 miesięcy temu
Przecież to logiczne, że Trump nie jest normalny...
em.g
6 miesięcy temu
Iran,kraj wielu wspaniałych ludzi i totalitarnego ,agresywnego reżimu.
Najnowsze komentarze (445)
do roboty
6 miesięcy temu
Nasi też mają swój cennik. Wprawdzie anemiczny ale jednak mają
Edek
6 miesięcy temu
W tym Iranie to jak za najlepszych czasów ZSRR! Za Wikipedią: "W Iranie istnieje policja religijna i sądy religijne, które sprawują całkowitą kontrolę nad wszystkimi dziedzinami życia. Odejście od islamu jest karane śmiercią; kara śmierci grozi również m.in. za cudzołóstwo i kontakty homoseksualne. Noszenie hidżabu przez kobiety od dziewiątego roku życia jest wymuszone prawem. […] Oficjalnie zabronione jest picie alkoholu, noszenie niemuzułmańskiego stroju i kontakty między niespokrewnionymi osobami płci przeciwnej. […] Segregacja płciowa obowiązuje m.in. w szkolnictwie, służbie zdrowia, środkach komunikacji publicznej, na plażach, w kinach, salonach fryzjerskich, lokalach gastronomicznych i obiektach sportowych." Zonk! Z tym że u Sowietów bandyci którzy dorwali się do władzy głosili "taka jest wola ludu", a ci w Iranie głoszą "taka wola Allaha/Mahometa". Jedni i drudzy trzymają miliony ludzi za mordę i wyciskają z nich ostatnie soki jak kiedyś z niewolników! /z tym że teraz wyciskać już jawnie się nie da, trzeba podstępem i niejawnie - przez górnolotne hasła, manipulacje i indoktrynację/
Niestety
6 miesięcy temu
Na drona zabraknie...
Adrian
6 miesięcy temu
załatwi, klęcząc przy biurku z gałązką oliwną i gołąbkiem pokoju.
Dorzucę
6 miesięcy temu
2$+
Czaj_nick
6 miesięcy temu
Za taki szmal to nawet George Washington z portretu na ścianie strzeli mu w łeb.
Janosik
6 miesięcy temu
I jeszcze wszyscy co komentuja sa z pisu
Jan Kowalski
6 miesięcy temu
Kolejny kraj który potrzebuje amerykańskiej demokracji.... Stany to największy agresor tego świata jest odpowiedzialny za wojny kryzysy swiatowy,imigrantów. Polska powinna zerwać z tym agresywnym tworem wszelkie kontakty, ale przecież ich potrzebujemy... Tylko do czego?
bCIfQJwr
No spoko
6 miesięcy temu
Iran se może pogadać hehhehe 80 milionów to pytam gdzie są miliony za rope nieźle tam kradną na swoje konta lepiej jak w PO lsce kilka lat temu hehhehe
em.g
6 miesięcy temu
Iran,kraj wielu wspaniałych ludzi i totalitarnego ,agresywnego reżimu.
liag
6 miesięcy temu
PIES
Kiler III
6 miesięcy temu
Znajdzie się jakiś Waluś? Tamten zabił Chrisa Haniego z RPA tylko z poczucia misji, a tu 80 baniek w dolarach do skoszenia
Jan Kowalski
6 miesięcy temu
A gdzie mój komentarz
Bob
6 miesięcy temu
Wysłać Sikorskiego załatwił w Ukrainie pogodzi Iran i USA
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić