o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Jarosław Wałęsa wyznaje: Modlę się o zdrowie córeczki

148
Podziel się

8-miesięczna córka europosła Jarosława Wałęsy ma tylko połowę serca. Wkrótce będzie musiała przejść poważną operację. "Modlę się i wierzę, że moja córeczka będzie zdrowa a operacja się uda" - mówi "Super Expressowi" ojciec.

Jarosław Wałęsa
Jarosław Wałęsa (PAP, Adam Warżawa)
bDXOdzEB

Jarosław Wałęsa nie kryje swoich obaw przed operacją córeczki. Serce dziecka będzie trzeba zatrzymać, a później uruchomić. Wałęsa wyjaśnia, że martwi się, ponieważ to bardzo skomplikowana operacja, ale lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka uspokajają go, ponieważ mają duże doświadczenie w zabiegach tego typu.

Teraz pozostaje tylko liczyć na to, aby Lea się nie rozchorowała, bo wtedy będzie trzeba przełożyć operację. Modlę się o to małe biedne ciałko mojej córeczki – mówi w rozmowie z "Super Expressem" Jarosław Wałęsa.

Syn Lecha Wałęsy dodaje, że nie może spać z powodu koszmarów. Ma jednak nadzieję, że wszystko dobrze się skończy, a jego córeczka będzie żyć pełnią życia.

bDXOdzED

Mam same koszmary, że coś się może wydarzyć złego... Myślę o tym, ale liczę, że będzie dobrze - mówi europoseł.

Jarosław Wałęsa opisuje także, w jaki sposób będzie przebiegać operacja. Będzie przeprowadzona na otwartym sercu i ma trwać od 20 do 40 minut. Przez dwie doby rodzice nie będą mogli zbliżać się do córki.

Chodzi o uśpienie, podłączenie do zewnętrznego obiegu krwi a sama operacja potrwa od 20 do 40 minut. Później wybudzanie i powrót do rzeczywistości. Ale po operacji przez dwie doby nie będziemy mogli się zbliżać do naszej córeczki. Takie są procedury. Liczymy na to, że Lea po operacji będzie żyć pełnią życia. Jestem dobrej myśli i wierzę, że wszystko się dobrze skończy - wyznaje Wałęsa.

Lea jest drugim dzieckiem Jarosława Wałęsy. Przyszła na świat w połowie 2018 r. Po raz pierwszy Jarosław Wałęsa został ojcem w 2013 r. Wtedy urodził mu się syn Wiktor.

bDXOdzEJ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Burza po wpisie Wałęsy z "paniami" z NBP. Tak się tłumaczy
bDXOdzFe
KOMENTARZE
(148)
Anka
2 lata temu
Jestem z panem, panie Jarosławie i bardzo, bardzo życzę zdrowia córeczce
Tadeusz
2 lata temu
Na temat tych ludzi to szkoda nawet śliny !!! Szkoda jest tego dziecka i powinno się mu pomóc i zrobić wszystko aby było zdrowe i szczęśliwe. Czy aby pozostając w tym klanie będzie takie ?
dzięcioł
2 lata temu
Córce życzę wszystkiego najlepszego , mam nadzieję , że nie będzie podobna do ojca i dziadka . Jeżeli chodzi o ciebie to jesteś łajza i kłamca a myślę , że na tragedii tego dziecka chcesz coś ugrać dla siebie .
bDXOdzFf
Ptyś
2 lata temu
Z Nobla dziadkowi już nic nie zostało ?
rxtgry
2 lata temu
to klatwa nad ta .....rodzinka otuly esbeka antyPOlskiego
Gość
2 lata temu
A jej dziadek wogòle niema serca
Kolko
2 lata temu
Mówisz się głęboko modlić szczeże od seraca nie od picu
Tofik
2 lata temu
Ma połowę serca, tak samo jak jej dziadek.
Olgierd/Wawa
2 lata temu
Życzę by córeczka przeszła szczęśliwie operację. I żeby pan wyciągnął z tego wnioski. Życzę by najgorsze odeszło na zawsze. Życzę serdecznie mimo ojca Lecha.
aga
2 lata temu
trzymam kciuki!!!!!
Nicki
2 lata temu
Dobrze ze ma tatusia polityka z kasa .inne dzieci umierają nikt rodzicom nie pomaga i noe pisze o nich w gazetach
Solidarność
2 lata temu
Zdrowia dla dziecka bo niczemu nie winne a dla dziadka przestroga że na krzywdzie ludzkiej nikt się jeszcze nie dorobił.
Zwolennik PIS
2 lata temu
Zdrowia życzę dla pańskiej còrki .
bDXOdzEX
andzia
2 lata temu
u wałęsow DRAMAT. takich dramatów jest tysiące a WP jak nie wnuczek wałęsa, to skoczek przez płot wałesa ,motocyklista wałęsa .zostawcie onych w spokoju
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić