REKLAMA
Odświeżone 25 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk11.01.19 (20:56)

Joanna Kulig musi zmienić plany. Maciej Bochniak nie zajmie się dzieckiem

Joanna Kulig i Maciej Bochniak są małżeństwem od 9 lat. Lada dzień zostaną też rodzicami. Jednak nie wszystko układa się tak, jak sobie zaplanowali.
Xavier Collin / East News

"Zimna wojna" otworzyła Joannie Kulig drzwi do międzynarodowej kariery. Moment, w którym polską aktorką zachwyca się cały świat, jest jednocześnie tym, w którym zdobywczyni Europejskiej Nagrody Filmowej musi zająć się swoim życiem prywatnym.

Do tej pory Joanna Kulig liczyła na to, że noworodkiem zajmie się jej mąż. Jak się okazuje, Maciej Bochniak prawdopodobnie nie będzie mógł wywiązać się z tego zadania. Powodem są nowe zobowiązania zawodowe, których reżyser nie może odłożyć na potem.

REKLAMA

Planowali, że Joasia będzie jeździć na zdjęcia, Maciej zostanie w domu z dzieckiem. Weźmie urlop tacierzyński. Ale życie pisze własne scenariusze - mówi w rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie" osoba zaprzyjaźniona z parą.

Aktorka przebywa w USA, gdzie promuje film Pawła Pawlikowskiego. To właśnie tam Joanna Kulig urodzi swoje pierwsze dziecko. Ona i Maciej Bochniak cenią swoją prywatność i nie zdradzają szczegółów, takich jak imię potomka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj też: Agata Kulesza: Życzę Joannie Kulig nominacji do Oscara

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij