AM| 
aktualizacja 

Kłopotliwe tweety dla prezydenta. Fanka czy prowokatorka?

1568

W ostatnich dniach rozpoczęła się kampania prezydencka. Każdy krok kandydatów jest intensywnie relacjonowany i komentowany. Nic zatem dziwnego, że zdjęcia Andrzeja Dudy z młodą kobietą, które pojawiły się w sieci, wzbudziły poważne kontrowersje.

Kłopotliwe tweety dla prezydenta. Fanka czy prowokatorka?
(Twitter)

Posty mogą okazać się kłopotliwe dla obecnego prezydenta. Na jednym ze zdjęć kobieta obejmuje Andrzeja Dudę i wpatruje mu się w oczy. Wokół zgromadzony jest tłum osób, które przybyły, by spotkać głowę państwa. Oprócz zdjęć kobieta zamieściła też liczne wpisy, mówiące o jej silnych uczuciach.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Młoda kobieta nie ukrywała emocji, które towarzyszyły jej podczas spotkania z prezydentem. Na bieżąco informowała o tym poprzez media społecznościowe. Na Twitterze zwróciła się także do fotografa z prośbą o udostępnienie oficjalnych zdjęć.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Oskarżona o fotomontaż. W sprawę zaangażował się szef portalu TVP.info Samuel Pereira zarzucając kobiecie, że zdjęcia są wynikiem fotomontażu, a wydarzenie to zwykła prowokacja przeciwników Andrzeja Dudy. Wkrótce jednak jego wypowiedzi zostały usunięte.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie brakuje także zarzutów pod adresem Służby Ochrony Państwa, która odpowiedzialna jest za bezpieczeństwo prezydenta. Tak budzące emocje wydarzenie komentuje jedna z dziennikarek:

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Takie czułości wobec głowy państwa to nie rzadkość. Jak pokazuje na swoim Twitterze Katarzyna Pawlak, pracująca w Kancelarii Prezydenta, Andrzej Duda chętnie zgadza się na uściski ze zwolennikami. Kobieta zamieściła nawet nagranie i zdjęcia pokazujące takie serdeczne momenty.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Czy zdjęcia mogą zagrozić kampanii? W ostatnich dniach oficjalnie ruszyła kampania prezydencka. W najbliższą sobotę odbędzie się konwencja wyborcza PiS, podczas której oficjalnie zaprezentowany zostanie kandydat partii na objęcie najważniejszego urzędu w państwie. Wspierany przez PiS Andrzej Duda już w zeszłym tygodniu ogłosił chęć walki o reelekcję w majowych wyborach.

Zobacz także: Andrzej Duda wygwizdany w Pucku. Władysław Kosiniak-Kamysz staje w obronie prezydenta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić