aktualizacja 

Łomża. Śmierć kleryka w Wyższym Seminarium Duchownym

0
Podziel się:

W Łomży znaleziono ciało kleryka na terenie Wyższego Seminarium Duchownego. Śmierć młodego mężczyzny potwierdziły władze łomżyńskiej uczelni. Lokalne media twierdzą, że było to samobójstwo.

Rows of burning candles in a dim church
Rows of burning candles in a dim church (iStock.com)

Kleryk był studentem pierwszego roku. Jego ciało znaleziono na strychu seminarium w Łomży. Zgon potwierdził rektor. Nie podał przyczyny śmierci kleryka, ale według serwisu myLomza.pl kleryk popełnił samobójstwo.

Z bólem zawiadamiamy, iż dzisiejszej nocy [z 18 na 19 maja - przyp. red.] w tragiczny sposób odszedł alumn pierwszego roku Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży - oświadczył ks. dr Jarosław Kotowski.

Prośba o modlitwę. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży zwrócił się do wszystkich z prośbą o "modlitwę w intencji naszego zmarłego współbrata, jego rodziny oraz wspólnoty seminaryjnej".

Wszyscy trwamy w żałobie, dlatego prosimy o uszanowanie pamięci zmarłego oraz głębokiego smutku najbliższej rodziny, wspólnoty łomżyńskiego seminarium i osób związanych ze zmarłym - stwierdził ks. dr Jarosław Kotowski.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Zobacz też: Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić