REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski20.05.19 (09:50)

Łomża. Śmierć kleryka w Wyższym Seminarium Duchownym

W Łomży znaleziono ciało kleryka na terenie Wyższego Seminarium Duchownego. Śmierć młodego mężczyzny potwierdziły władze łomżyńskiej uczelni. Lokalne media twierdzą, że było to samobójstwo.
iStock.com

Kleryk był studentem pierwszego roku. Jego ciało znaleziono na strychu seminarium w Łomży. Zgon potwierdził rektor. Nie podał przyczyny śmierci kleryka, ale według serwisu myLomza.pl kleryk popełnił samobójstwo.

Z bólem zawiadamiamy, iż dzisiejszej nocy [z 18 na 19 maja - przyp. red.] w tragiczny sposób odszedł alumn pierwszego roku Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży - oświadczył ks. dr Jarosław Kotowski.

REKLAMA

Prośba o modlitwę. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży zwrócił się do wszystkich z prośbą o "modlitwę w intencji naszego zmarłego współbrata, jego rodziny oraz wspólnoty seminaryjnej".

Wszyscy trwamy w żałobie, dlatego prosimy o uszanowanie pamięci zmarłego oraz głębokiego smutku najbliższej rodziny, wspólnoty łomżyńskiego seminarium i osób związanych ze zmarłym - stwierdził ks. dr Jarosław Kotowski.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz też: Film "Tylko nie mów nikomu" atakiem na Kościół? Zbigniew Ziobro odpowiada

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij