Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka15.03.19 (15:06)

Mężczyzna ocalił dwa tonące psy. Niezwykła akcja ratunkowa

Dwa labradory miały mnóstwo szczęścia, że w pobliżu był właśnie Timofey Yuriev. Mimo lodowatej wody, mężczyzna rzucił się na pomoc tonącym psom. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Youtube.com

45-latek razem z żoną i swoim psem spacerował w pobliżu zbiornika wodnego w Nowym Jorku. W pewnym momencie usłyszeli krzyki kobiety. Okazało się, że dwa labradory wbiegły na powierzchnię zamarzniętej wody. Lód zaczął się łamać, a psy nie mogły się wydostać i zaczęły tonąć.

Timofey natychmiast ruszył im na pomoc. Zdjął ubranie i zaczął ćwiczyć techniki oddychania, które przygotowują do wejścia do lodowatej wody. Kobiety próbowały go powstrzymać, mówiąc, że niedługo przybędzie pomoc, ale on nie dał za wygraną. Wiedział, że należy działać szybko.

REKLAMA

Mężczyzna przełamywał rękami lód, by dostać się do tonących psów. Podążał za nim wierny pupil o imieniu Kira, który pomagał w akcji ratunkowej. Finalnie oba labradory trafiły do zapłakanej właścicielki.

45-latek przypisuje sukces swojej akcji ratunkowej czasowi spędzonemu w Rosji. Mężczyzna wychowywał się na Syberii, więc jest przyzwyczajony do trudnych warunków. Timofey to także doświadczony pływak.

Mamy tylko dwa sezony - dużą zimę i małą zimę. Ale musieliśmy się jakoś bawić, więc wielu z nas przyzwyczaiło się do zimnej wody - powiedział mężczyzna.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.
Zobacz także: Pod prąd korytarzem życia. Nagranie świadka

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij