REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka29.10.18 (15:10)

Morderstwo świadka w sprawie Tomasza Komendy

Nie żyje kolejny świadek w głośnej sprawie Tomasza Komendy. Jak się okazuje, Piotr S. padł ofiarą morderstwa.
PAP

*O śmierci kolejnego świadka poinformowała "Gazeta Powiatowa". * Piotr S. był dobrym znajomym Ireneusza M., któremu śledczy postawili zarzut gwałtu i zabójstwa 15-letniej Małgosi Kwiatkowskiej. Ciało 49-letniego Piotra S. znaleziono rok temu na ogródkach działkowych w Jelczu-Laskowicach. Mężczyzna miał pobitą głowę, połamane żebra i był podduszany. Dopiero teraz fakt ten został nagłośniony przez media.

*Szybko odnaleziono sprawcę zabójstwa. * Był nim 26-letni Grzegorz N., który umówił się z Piotrem S. na wódkę. Podczas libacji doszło między nimi do sprzeczki, która przerodziła się w morderstwo. Według "Gazety Powiatowej" krążyły plotki, że śmierć Piotra S. ma związek ze zbrodnią z Miłoszyc, jednak nie ma na to dowodów. Grzegorz N. został skazany na 14 lat więzienia.

REKLAMA

*To nie pierwsza śmierć świadka w sprawie Tomasza Komendy. * Kilka miesięcy temu zmarła kobieta, która oskarżyła go o morderstwo. Dorota P. trafiła do szpitala z powodu duszności, a trzy dni później zmarła. W sekcji zwłok nie wykazano, by do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Jednak w jej sprawie dalej toczy się śledztwo.

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany prawomocnym wyrokiem na 25 lat więzienia. Oskarżono go o za zabójstwo i zgwałcenie 15-letniej dziewczyny w Miłoszycach nieopodal Wrocławia. Wyrok odbywał w Zakładzie Karnym w Strzelinie. Po 18 latach został uniewinniony i wyszedł na wolność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zobacz także: Solne mumie. Niezwykle zachowane ciała ludzi, którzy żyli przed Chrystusem

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij