Aneta Michałowska| 

Najpierw pogada, później zaspokoi żądze. Seks-robot jak człowiek

67

Harmony 2.0 to jedna z najbardziej realistycznych seks-lalek, jakie kiedykolwiek wymyślono. Poza niewątpliwymi atutami zewnętrznymi ma jeszcze jeden, którego nie widać gołym okiem.

Najpierw pogada, później zaspokoi żądze. Seks-robot jak człowiek
(Instagram.com, abyssrealdoll)

*Lala potrafi mówić. *Można z nią uciąć pogawędkę na dowolny temat. Ma nawet specyficzny szkocki akcent. Można nią sterować za pomocą aplikacji w telefonie i wybrać dowolny typ osobowości. Harmony 2.0 może być nieśmiała, towarzyska, zazdrosna czy żądna nowych przygód. Dzięki temu z każdym znajdzie wspólny język, bo łatwo ją dostosować do osobistych preferencji.

"Seks to jedna z najbardziej fascynujących rzeczy na świecie. Nie sądzę, że jest w nim coś złego". Taką odpowiedź uzyskał twórca lalki Matt McMullen na pytanie: "Co sądzisz o seksie?". Harmony 2.0 wygląda bardzo realistycznie i dopóki nie zacznie mówić z dziwnym akcentem, można odnieść wrażenie, że jest prawdziwą kobietą.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

*Zadaniem robota jest głębokie poznanie swojego rozmówcy. *Potrafi zapamiętać nawet jego preferencje dotyczące jedzenia. Czemu to ma służyć? Taki zabieg ma stworzyć głęboką więź między Harmony 2.0 a jej towarzyszem.

Lalka ma dotrzymać towarzystwa na wysokim poziomie osobom, które w inny sposób nie potrafią go pozyskać - tłumaczy McMullen.

*Cena Harmony 2.0 nie jest jeszcze znana. *Jednak wiele wskazuje, że będzie to kosztowna przyjemność.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić