REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
02.12.19 (20:37)

Nauczyciel znaleziony martwy. Uczeń uderzył go krzesłem

Asystent nauczyciela zmarł nagle tydzień po tym, jak został uderzony krzesłem przez ucznia. Placówka została zamknięta, a policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Mężczyzna, który zmarł, pracował w szkole w Walii.
google maps

Asystent nauczyciela zmarł tydzień po wypadku spowodowanym przez ucznia. W jednej ze szkól w południowej Walii, jedno z dzieci uderzyło nauczyciela krzesłem.

31-letni mężczyzna, którego tożsamość pozostaje nieznana, został znaleziony martwy w domu w Bridgend. Pracował w szkole specjalnej Ysgol Bryn Castell. Uczęszcza do niej zaledwie 147 dzieci w wieku od 7 do 19 lat.

REKLAMA

Ze względu na tragiczne wydarzenia placówkę zamknięto dziś rano. Dyrektor przeprosił za to na Twitterze i wyjaśnił, że trwa postępowanie. Nie wiadomo, kiedy szkoła zostanie otwarta na nowo.

Zobacz także: opuszczona szkoła katolicka we Włoszech. "Odbywały się tu ogromne imprezy"

Policja stara się ustalić dokładne okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w szkole. Funkcjonariusze badają czy jest powiązane ze śmiercią nauczyciela.

Policja w Bridgend bada niewyjaśnioną śmierć 31-letniego mężczyzny, który został znaleziony martwy w niedzielę rano. Sekcja zwłok ustali przyczynę zgonu – przekazała policja lokalnym mediom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij