o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aleksander Sławiński
|
aktualizacja

Odkryli to dzięki Google Maps. Już pojawiły się teorie spiskowe

19
Podziel się

Poszukiwacze pozaziemskich cywilizacji pokazują kolejne "dowody" na ich obecność na Ziemi. Pomaga im w tym Google Earth, które pozwala dotrzeć do praktycznie niedostępnych w inny sposób miejsc.

Przypominająca twarz struktura została znaleziona przy użyciu map Google.
Przypominająca twarz struktura została znaleziona przy użyciu map Google. (google maps)
bDXWWcfF

Internet obiegł obraz przypominającego twarz kształtu, który miałby się znajdować w okolicach bieguna południowego. Zdaniem ufologów Bretta i Blake'a Cousinsów, twarz jest pozostałością pozaziemskiej twórczości. Choć sceptycy twierdzą, że to zwykły efekt erozji i odpowiedniego ułożenia cieni, to dla Cousinsów stanowi kolejny dowód na to, że ludzie nie są jedyną cywilizacją, która pojawiła się na Ziemi.

Dowody na UFO?

Kosmiczna twarz to zresztą jeden z wielu dowodów, które pokazują bracia Cousinsowie. Pod koniec zeszłego roku, również przy użyciu Google Earth na jednej z antarktycznych wysp znaleźli oni wielką, przypominającą grotę, dziurę, która ich zdaniem mogła być schronieniem "dla setek, jeśli nie tysięcy istot".

bDXWWcfH

Z kolei inny użytkownik serwisu YouTube, wskazuje, że przy pomocy map satelitarnych udało mi się odnaleźć ślady po lądowaniu pojazdu kosmicznego. Na zdjęciu widzimy, podłużny kształt, wyglądający jak ślady hamowania lub gwałtownego uderzenia jakiegoś obiektu w pokrywę śnieżną. Choć wytłumaczeń może być wiele, to dla zwolenników obecności UFO, to jeszcze jeden niezbity argument.

Czy mroźny kontynent naprawdę skrywa tyle tajemnic? Być może dowiemy się tego, gdy globalne ocieplenie ujawni co skrywa się pod lodowcami?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDXWWcgi
KOMENTARZE
(19)
Ciekawy
6 miesięcy temu
Skoro mozemy ogladac Ziemie z kosmosu za pomoca Google Maps i tak dokladnie. To gwarantuje Wam ze nie znajdziecie niczego o czym wczesniej wiedza Amerykanie. To znaczy ze kazde zdjecia i kazdy podglad najpierw musi ktos zaakceptowac i wyrazic zgode. Inaczej kazdy agresor mial by wglad na podworko wroga. Nie badzcie naiwni. Google Maps to tylko haczyk na potencjalnych naiwniakow ktorym sie wydaje ze cos wysledza. Zaden Satelita nie udostepnia obrazow w realu i czasie rzeczywistym. A jesli nawet to np Park Yelowstone ale nie wszystko. Dzieciaki
Pop
rok temu
Ja też wykopie dół w kształcie kosmicznego pojazdu i powiem że UFO wylądowało
Szlomo
rok temu
Kosmita rył w lodzie gębę papudraka, zastanawiam się czasem czy to głupota czy ludzie mogą być tak zafiksowani.
bDXWWcgj
mały
rok temu
to moja twarz po przebudzeniu
Bbb
rok temu
To góno prawda
Śpiwór
rok temu
Japier*ole, jak to czytam to beke mam xDD
zibi
rok temu
przecież to grota naszego smoka wawelskiego
Hhh
rok temu
Pajaki mają czaszki na odwlokach... UFO🤣
Brat_Pita
rok temu
Chyba pan Aleksander Sławiński spóźnił się do pracy i za karę musiał opowiedzieć największą głupotę, jaka mu do głowy przyjdzie.....
Yeti
rok temu
W tej grocie pewnie Yeti mieszka.
Mico
rok temu
To ciekawe
odkrywca
rok temu
zdjęcie nr 3 ( niby po hamowaniu ufo ) nie dowodzi istnienia obcych cywilizacji TYLKO POKAZUJE GDZIE AKTUALNIE ZNAJDUJE SIĘ ZŁOTY POCIĄG !
jatoja
rok temu
Góry szaleństwa !!!
bDXWWcgb
PiCiU
rok temu
Tam chowały się Hordy... Świrusy z Days Gone ;)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić