REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski30.07.19 (12:28)

Opolskie. Strażakom z OSP Ochodze ktoś zalepił pianką syrenę alarmową

We wsi Ochodze (woj. opolskie) strażacy nie mogą wysyłać sygnału alarmowego, kiedy jadą do pożaru. Syrena alarmowa została przez kogoś zalepiona pianką montażową.
Facebook.com

Strażacy ze wsi Ochodze w woj. opolskim odkryli to podczas prac porządkowych wokół remizy. OSP Ochodze podkreśla, że to coś, czego żaden ze strażaków by się nie spodziewał.

Widocznie komuś przeszkadza sygnał syreny alarmowej i to że wszyscy nasi druhowie zostawiają wszystko i na ten sygnał lecą – czytamy na stronie OSP Ochodze na Facebooku.

REKLAMA

Strażacy od poniedziałku nie mają możliwości alarmowania. Sprawa została już zgłoszona na policję. Straż pożarna podkreśla, że jeszcze dziś postara się naprawić problem i "być w gotowości, jeśli ktoś będzie potrzebował naszej pomocy". Internautów zachęcono do udostępniania zamieszczonego na Facebooku wpisu, żeby była to "przestroga dla innych".

Zero pomyślunku, przecież to dla ratowania, a nie dla zabawy zostało stworzone – skomentował jeden z internautów.

To już kolejny bulwersujące działanie, którego doświadczyły osoby ratujące życie. Niedawno na trasie Warszawa-Radom drogą DK7 pędziła karetka z organami do przeszczepu. Pojazd był uprzywilejowany i jechał na sygnale, ale kierowcy blokowali lewy pas ruchu. Na nagraniach, które pojawiły się w sieci, widać czterech kierowców blokujących karetkę.

Facebook.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij