Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Seweryn Dracki
|

Pedofilia w Kościele. "Potrzebna jest komisja śledcza" [BADANIE]

137
Podziel się:

To nie jest już temat do publicystycznych dyskusji. Polacy w sprawie pedofilskiej patologii w Kościele Katolickim żądają stanowczych działań.

Pedofilia w Kościele. "Potrzebna jest komisja śledcza" [BADANIE]
(East News, Damian Klamka)

Zanosi się na to, że film braci Sekielskich o pedofilach w sutannach może być nie tylko niezwykle głośnym dziełem, ale mającym również wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Do Polski nie tylko zmierza watykański wysłannik słynący ze skutecznego rozprawiania się z tym ohydnym procederem, ale także nastroje społeczne wskazują, że miarka się przebrała.

Przy użyciu panelu Ariadna zapytaliśmy Polaków, czy uważają, że pojawiający się od wielu lat wątek pedofilii w Kościele, po przełomowym filmie "Tylko nie mów nikomu" w końcu powinna sprawdzić niezależna komisja śledcza. Podzieleni zazwyczaj Polacy w tym temacie są zgodni, co chyba nie powinno dziwić.

Aż 74 proc. ankietowanych opowiada się za takim rozwiązaniem. Co ciekawe, odpowiedź "zdecydowanie nie" wskazało zaledwie 3 proc. respondentów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(137)
Będzie odpowi...
3 lata temu
Pytanie dla walczących z "pedofilią" czy MOLESTOWANIE PEŁNOLETNICH KLERYKÓW JEST PEDOFILIĄ ? Gdy pełnoletnia żona daje to jest PEDOFILIA ??/
Poznaniak
3 lata temu
Podjechać po 6 rano osadzic za kratami wydać wyrok 30 lat więzienia bez możliwości zmiany i w ten sposób oczyscimy szeregi zboczencow i rozwiążemy problem. Natomiast gdy przechodzą do to jest używanie w cywilu .Zróbmy raz a dobrze czy to aktor dziennikarz ksiądz biskup to jest to zaraza
Mama
3 lata temu
Popieram do pudła z nimi i znieść celibat koniecznie
vxzcvxzc
3 lata temu
Uderzenie w kościół trwa! Uderzymy w każdą religię, następnie zniszczymy każdą religię. Gdy religie będą usunięte, wtedy przyjdzie ten, przed którym klękniecie, wszy ludzkie. Nie zmienicie tego.
lol
3 lata temu
to nie jest fer a pedofile o innych profesjach to co koledzy że zamieceni pod dywan ? panie sakielski ty jesteś na us ługach PO tfu na psi urok!
xzx
3 lata temu
Lezbijki i homoseksualiści świadomie rezygnują z dzieci i powinni płacić wysokie bykowe(wyższe niż alimenty) na dzieci niczyje, bo to one będą pracowały na ich starość i domy opieki.
joda
3 lata temu
Żadnej komisji nie będzie. PiS się już z Episkopatem dogadał. Komisji nie powołają a Episkopat dalej będzie popierał Jarozbawa.
xzx
3 lata temu
Gdy ujawnicie wszystkich pedofili to się okaże że kościelni stanowią znikomy procent. Trzeba karać sądownie i nagłaśniać wszystkich. Szkoda że wcześniejsze rządy milczały, rozliczyć ich za to.
KAT
3 lata temu
Sąd na Jasnej Górze do wora i do Wisły !
jacek
3 lata temu
raczej chodzi o fakt że jest to grupa uprzywilejowana , tak jak politycy.. gdzie nagminne jest naruszanie prawa co uchodzi płazem, albo w ogóle nie istnie to prawo dla tej grupy jak np p.podatkowe (od nieruchomości, dochodu , cła itd). Problem dotyczy jeszcze faktu głoszenia o moralności pod przykrywką niecnych rzeczy. Przykładem jakim jesteśmy narodem świetnie pokazuje spacer/wycieczka po licheniu. Jeśli ktoś ma trochę wiedzy z zakresu budownictwa, wykończenia i sztuki może się przerazić. ...ale jaki kraj taki "hide park".
Nik
3 lata temu
Tylko dziękować, Braciom Sekielskim, że zrobili taki reportaż.
serwo
3 lata temu
początek, głośny początek końca.
Gujek
3 lata temu
Najpierw żydom oddajmy cośmy im zabrali bo wstyd przed światem a potem bierzmy się za chrześciaństwo w Polsce. Tak powiedział Grzegorz SCHNIĘTYna.
'Ccccc
3 lata temu
Jestescie ofiarami manipulacji 1 na 1400 księży ma sobie cos do zarzucenia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić