o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Pijany Polak odciął holenderskie miasto od prądu. Potem wpadł autem do jeziora

71
Podziel się

Szalona jazda pijanego 42-latka z Polski zakończyła się wyłączeniem prądu w 9-tysięcznym mieście na południe od Amsterdamu.

Pijany Polak odciął holenderskie miasto od prądu. Potem wpadł autem do jeziora
(Facebook.com/politiekaagenbraassem)
bDmVYPpN

*Światła w okolicy Ter Ar zgasły w piątek ok. godz. 22.40. *W tym samym czasie miejscowa policja otrzymała wezwanie do nietypowego wypadku w pobliżu stawu koło ulicy Hertog van Beijerenstraat. Na miejscu powitał ich widok kołyszącego się mężczyzny obok samochodu częściowo utopionego w wodzie.

Kierowca z Polski z rozbitego samochodu wyszedł o własnych siłach, odwołano więc pogotowie lotnicze i zastęp strażaków. Przybyli na miejsce lekarze stwierdzili, że choć nic mężczyźnie się nie stało, był pijany - donosi serwis 112reg.nl.

bDmVYPpP

Patrol drogówki nie miał problemów z ustaleniem przebiegu wypadku. 42-latek miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. Wpłynęło to zapewne na fakt, że jadąc zbyt szybko, jak wyraził się Polak, przegapił zakręt. Wystrzelony jak z procy samochód po drodze do stawu zniszczył rozdzielnicę elektryczną. Auto naszego współobywatela pogrążyło się w wodzie, a większość domów w okolicy w mrokach nocy.

Funkcjonariusze zabrali mężczyźnie prawo jazdy i zakazano prowadzenia pojazdów. Zarówno za dokonane szkody, jak i jazdę pod wpływem. W Holandii nie może mieć więcej niż 0,5 promila we krwi. Na tym sprawa się nie zakończyła, bo kierowca miał nieważny dowód rejestracyjny. W konsekwencji zabrano mu auto, a dodatkowo obciążono kosztami przywrócenia elektryczności w Ter Aar.

Zobacz także:

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDmVYPqq
KOMENTARZE
(71)
moron
3 lata temu
A potem zdziwienie, że na świecie mówią, "głupi jak Polak".
^
3 lata temu
Polak potrafi
aga
3 lata temu
Najważniejsza informacja : SPRAWCĘ OBCIĄŻONO KOSZTAMI PRZYWRÓCENIA ELEKTRYCZNOŚCI . No i bardzo dobrze. Gdyby ludzie odczuwali w sensie finansowym skutki swoich wyczynów to może wystrzegaliby się głupstw ( jak np. wyjście w góry w klapkach a potem ściąganie TOPR-u żeby ratował - oczywiście za darmo)
bDmVYPqr
faktnews
3 lata temu
zlapali niemieckiego pedofila jak sie tasowal na placu zabaw. byl trzezwy, hailowal i mial w kieszeni newsweeka.
Marcin
3 lata temu
Jak dobrze że Polska patologia wyprowadziła się na zachód ,i tam robi syf , mieliśmy jakiś czas spokój . Szkoda że właśnie dorosła nowa , i znowu mamy syf w Polsce .
Najnowsze komentarze (71)
Jarosław
3 lata temu
PIS--owskiego bydła nie powinno się wypuszczać z PISolski, przez takich obateli POLSKA I JEGO OBYWATELE cierpią na całym świecie, ale co tam biała PISOLSKA i do przodu. Pamiętam jak ponad 10 lat temu podróżowałem do Holandii i wszyscy gdy słyszeli że jestem z Polski, wyrażali się o Naszym kraju - POLSKA z wielkim szacunkiem i przyjaznym podejściem do mnie jako Obywatela Polskiego. Co się stało przez ostatnie dwa lata ?
gość
3 lata temu
Biedak będzie musiał do końca życia tam odrabiać... :)
Maria999
3 lata temu
Nasza HUSARIA z Januszami :)))
paz-yent
3 lata temu
...można? Można!
rfe
3 lata temu
Miasto 9 tysięcy mieszkańców?
gość 44
3 lata temu
"...zniszczył rozdzielnicę elektryczną..." Co za analfabeta to pisał
RR
3 lata temu
folksdojcze a może napiszecie co niemcy po pojaku wyprawiają ? Albo co wyrabiają u was "inżyniewowie" o drwalskich brodach ?
Polak
3 lata temu
Z czego, z jakiego powodu te "wielkie zadęcie". O Polaku głośno - o podłości Timmermansa nikt nie pieje. Wojsko islamskie większe szkody im wyrządza i też cisza.
bDmVYPqj
asdf
3 lata temu
e tam, po świrnientym austryjaku, Polska do dziś wstaje z kolan...
II sort :)
3 lata temu
ani chybi I sort, tylko oni są tak durni :P
janusz
3 lata temu
ambasador Polski za granicą!
bolo
3 lata temu
a w oddali widac swiecace lapmy
Kopi Levak
3 lata temu
To był incydent spowodowany przez imigranta, nie czepiajmy się.
dfg
3 lata temu
To za Timmermansa !!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić