Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Michał Nowak
|

Podpalił się w Opolu. Nowe informacje

98
Podziel się

Mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i dokonał samopodpalenia. Zmarł pomimo natychmiastowej pomocy. Od tego momentu policja starała się ustalić kim był. Kiedy jego ciało zostało ugaszone, trudno było stwierdzić nawet wiek mężczyzny.

Wóz strażacki
Wóz strażacki (Wikimedia Commons CC0)

Ustalono jego prawdopodobną rodzinę. Pewne jest, że zmarły był mieszkańcem Opolszczyzny. Do takich informacji dostało RMF FM.

Stan zwłok nie pozwalał na identyfikację mężczyzny. Policja podda je badaniom DNA. W związku z tym przesłuchano dwoje świadków i pobrano od nich materiał genetyczny. Śledczy zakładają, że denat był członkiem ich rodziny.

Wyniki badań pojawią się za kilka dni. Wcześniej dojdzie do sekcji zwłok, podczas której pobrane zostaną próbki ciała mężczyzny. Informacje zostaną przekazane biegłym sądowym.

Zwłoki były całkowicie zwęglone. Informacja o tragedii pojawiła się w czwartek. Wiadomo, że doszło do niej w Opolu na ulicy Wrocławskiej. Poinformował o niej mieszkaniec tamtejszych bloków. To on zauważył płomienie na jednym z placów. Ogień ugasiła straż pożarna. By uratować mężczyznę, było już za późno.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Mężczyzna podpalił się przed Sądem Rejonowym w Rzeszowie
KOMENTARZE
(98)
NN.
11 miesięcy temu
Myslicie ze był zarazony KORONAWIRUSEM?
Kokodżambo
11 miesięcy temu
Komuniści PiSPO doprowadzają ludzi do samobójstw ale prowodyrzy tej bandy kiedyś zawisną
Kokodżambo
11 miesięcy temu
Komuniści PiSPO doprowadzają ludzi do samobójstw ale prowodyrzy tej bandy kiedyś zawisną
pol
3 lata temu
jestem przekonany że oglądał TVPI wiadomości
józek
3 lata temu
Zmarł pomimo natychmiastowej pomocy. Zwłoki były całkowicie zwęglone. Ktoś nie rozumie znaczenia prostych słów.
jaś
3 lata temu
Ciekawe dlaczego .
zenek
3 lata temu
Kolejna ofiara "dobrej zmiany" .
Magneto
3 lata temu
Żal gościa...ale po kiego h..uśtawkę przyjechała tam straż z drabiną ???
Skończcie pod...
3 lata temu
te idiotyczne numery pseudo pomocy ! W potrzebie przyszło mi tam zadzwonić z nadzieją na pomoc,a tam tylko spychoteka,kazali w razie zagrożenia dzwonic na nr alarmowy zamiast poradzić co mam zrobić ze swoim probleme jak by człowiek sam w podbramkowej sytuacji nie wpadł na to gdzie ma dzwonic...
ZGROZA
3 lata temu
pis ustali że z DOBROBYTU!!!!!!
ktos dostal w...
3 lata temu
szkoda czlowieka , jest tak wiele sposobow pomocy , kazdy Czlowiek ma rowne prawa , a ci , ktorzy sobie przypisuja wieksze to ludzka bledna pomylka , ..a podobno jest katolicko milosciwie w prlu...
ytjw
3 lata temu
kolejny rozczarowany polityką PO
bolek
3 lata temu
strasznie nowe fakty ale które ???
itd.
3 lata temu
Gdzie szukać pomocy? Na końcu artykułu, a wcześniej, ''Zwłoki były całkowicie zwęglone''. Zestawienie tych dwóch części artykułu wskazuje, że poza grą pozorów, nikt się nie zastanawia nad przyczynami takiego, niespotykanie drastycznego postępowania tego człowieka. To jest jedna z najbardziej dotkliwych ułomności trawiących współczesne społeczeństwa. Podane jest to jako swoistego rodzaju sensacja, medialny news, żadnej refleksji, gnamy, gnamy i wszystko z tyłu mamy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić