Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska21.10.19 (10:27)

Polak na liście najbardziej poszukiwanych zbiegów w Europie

Kilka dni temu media obiegła informacja o Polce, która znajduje się na liście zbiegów Europolu. 44-latka nie jest tymczasem jedyną osobą z naszego kraju, której poszukuje Europol. Wśród najbardziej poszukiwanych zbiegów w Europie jest także Polak.
eumostwanted.eu

39-letni Marcin Olewniczak ukrywa się od 2012 roku. Pochodzący z Siedlec mężczyzna jest poszukiwany za kierowanie grupą przestępczą i handel znaczną ilością narkotyków.

Polak jest na liście 25 najbardziej poszukiwanych zbiegów w Europie. Policja przypuszcza, że Olewniczak ukrywa się za granicą. 39-latek ma zielone oczy i ok. 185 cm wzrostu. Był znany pod pseudonimem "Olej".

REKLAMA

Wśród ściganych przez Europol jest także Polka, Dorota Kaźmierska. Kobieta została skazana na 25 lat więzienia za zabójstwo męża w 2008 r. w Bydgoszczy. W 2013 r. sąd zgodził się na półroczną przerwę w odbywaniu kary ze względu na zły stan psychiczny jej syna. 44-latka już nie wróciła do aresztu.

Europol

Polka jest na liście 18 najbardziej poszukiwanych przestępczyń w Europie. Została twarzą kampanii Europolu "Przestępstwo nie ma płci”, która ma na celu zwrócenie uwagi, że przestępstwa dokonywane przez kobiety są równie poważne, jak te, których dopuszczają się mężczyźni.

Zobacz także: Handlowali kobietami i zmuszali je do prostytucji.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij