Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Przerażający komar gigant znaleziony w Argentynie

67

Gigantyczny komar został znaleziony przez Argentyńczyka, Ezequiela Lobo. Owad jest kilkukrotnie większy niż przeciętny okaz. Nigdy wcześniej nie był spotykany na tamtym terenie.

Przerażający komar gigant znaleziony w Argentynie
(Twitter, EzeLobo1)

Wielki komar został znaleziony w Cordobie w Argentynie. Wleciał do jednego z mieszkań przez otwarte okno i śmiertelnie wystraszył mieszkańców.

Ezequiel Lobo, który go znalazł, umieścił jego zdjęcie w mediach społecznościowych. Owad jest kilkukrotnie większy od zwykłego komara. Fotografia ekspresowo obiegła sieć i piszą o niej media na całym świecie.

Spójrzcie na rozmiar tego komara, który wleciał właśnie przez moje okno. Albo pochodzi Czarnobyla albo właśnie się okazało, że jestem w grze Jumanji - napisał w opisie.

Zobacz także: Zobacz także: Wypuścili zmutowane komary. Wszystko poszło nie po ich myśli

Mężczyzna zapytał pod zdjęciem internautów, czy spotkali się wcześniej z takim owadem. Kilka osób potwierdziło, że widziało już komary podobnej wielkości, ale nie w Argentynie, a we wschodnich Stanach Zjednoczonych.

Wypowiedział się także ekspert, Micheale Reiskind. Według niego jest to rodzaj owada pojawiającego się po powodzi i którego ugryzienie może powodować ogromny ból. Może także roznosić niebezpieczne choroby.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić