REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski23.07.19 (11:39)

Rosja. Zasłonił Putina, gdy pozowali do zdjęcia. Nie trwało to długo

Władimir Putin odwiedził uniwersytet w Jekaterynburgu, gdzie spotkał się ze studentami. Jeden z nich się nie popisał, gdy robiono zdjęcie grupowe. Młody mężczyzna stanął tuż przed Putinem, zasłaniając prezydenta Rosji.
Youtube.com

Putin odwiedził Uralski Uniwersytet Federalny. To jeden z największych uniwersytetów w Rosji. Prezydent rozmawiał tam ze studentami między innymi o technologii.

W pewnym momencie wszyscy stanęli do zdjęcia. W pierwszym rzędzie ustawił się młody mężczyzna, po którym widać było, że jest skupiony bardziej niż inni i zależy mu, żeby dobrze wypaść.

REKLAMA

Student musiał się bardzo denerwować. Był skoncentrowany do tego stopnia, że nie zauważył, że stanął tuż przed Władimirem Putinem. Rosyjski prezydent zareagował spokojnie – wydawał się być nawet rozbawiony całą sytuacją, ale internauci piszą pół żartem, pół serio, że pewnie wcale nie było mu do śmiechu.

Zobacz też: Jeden rozkaz Putina. Wojsko postawiono w stan gotowości bojowej

Żegnaj, Iwan – napisał jeden z nich. Inni piszą, że studenta po znieważeniu Putina czeka teraz Gułag.

Studenta w końcu zabrano. Ponieważ nie miał pojęcia, co zrobił, i pewnie jeszcze długo mógłby tak stać, ktoś w końcu złapał go za rękę i odciągnął na bok. Koniec końców "Iwan" na zdjęcie z Putinem się załapał, ale nie takie, na jakie liczył.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij