Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
05.02.16 (09:59)

Sekret na długowieczność? 4 butelki czerwonego wina dziennie!

Każdy chciałby żyć długo i szczęśliwie, ale nikt nie ma na to pewnego sposobu. No, może prawie nikt, bo Antonio Docampo Garcia znalazł swój bardzo oryginalny sposób na długowieczność... Sędziwy mężczyzna wypijał 4 butelki czerwonego wina dziennie, przypisując tej metodzie niezwykłe właściwości!
Xabier Ojanguren / Twitter

Garcia dożył wieku 107 lat. Wesoły staruszek w prawdzie umarł na początku tego roku, ale dzięki swojej metodzie na przedłużanie życia zyskuje właśnie nieśmiertelną sławę. Zamieszkujący miasteczko Ribadavia w Hiszpanii zwykł wypijać dwie butelki czerwonego wina własnej roboty na śniadanie i obiad, oraz dwie kolejne do kolacji - donoszą media.

Xabier Ojanguren / Twitter
REKLAMA

Kiedy zostawaliśmy w domu sami potrafiliśmy razem w jeden miesiąc przepić ponad 200 litrów czerwonego trunku. Co lepsze, on nigdy nie pił wody, zawsze wybierał wino! - wspominał dla portalu "La Voz de Galicia" jego syn.

Warto jednak zwrócić uwagę na drobny szczegół. Zanim zaczniecie snuć śmiałe plany o ile przedłużycie sobie swoje życie w nadchodzący weekend, weźcie pod uwagę, że Antonio pijał jedynie czerwone wino własnej roboty, pozbawione wszelkiej chemii i zrobione z naturalnych składników. Zatem zdecydowana większość sklepowych trunków odpada. Nie martwcie się jednak, może sami opatentujecie własny sposób na długi żywot.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij