Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Służby ostrzegają przed atakiem chemicznym ISIS w Wielkiej Brytanii

211
Podziel się

Szefowie ochrony ostrzegają, że "niszczycielski" atak broni chemicznej w Wielkiej Brytanii jest bardzo prawdopodobny.

Służby ostrzegają przed atakiem chemicznym ISIS w Wielkiej Brytanii
(East News)
bEULPtEB

Ostrzeżenia pojawiły się po przechwyceniu rozmów między członkami Państwa Islamskiego. Istnieją obawy, że londyńskie metro może być celem wybuchu bomby atomowej.

Zagrożenie jest na tyle poważne, że służby postanowiły przeprowadzić ćwiczenia przygotowujące na taki atak. Zrobiono symulację ataków terrorystycznych na stacjach metra Oxford Street oraz Waterloo - podaje "Daily Mail".

Stwierdzono, że w wyniku takiego ataku może zginąć ok. 100 osób. Jednak groźniejsza od substancji chemicznej byłaby panika ludzi próbujących wydostać się z metra. Dlatego służby starają się edukować ludzi, jak postępować w przypadku takiego ataku.

bEULPtED

Ostrzegałem, że atak chemiczny w Wielkiej Brytanii jest coraz bardziej prawdopodobny. W razie wystąpienia takiego incydentu, mamy dobrze przetestowane plany reagowania na taki atak i zminimalizowania jego skutków - powiedział minister bezpieczeństwa Ben Wallace.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Armia Izraela walczy z nielegalnymi tunelami
bEULPtFe
KOMENTARZE
(211)
Ada
3 lata temu
Wincyj meczetów. Wincyj przywilejów dla arabów
damrok
3 lata temu
"W razie wystąpienia takiego incydentu" Na szczescie atak chemiczny czy domniemany atomowy to bedzie tylko nic nieznaczacy drobny INCYDENT ,społecznstwo uspokojone :D
Zbyszek
3 lata temu
Zaprosić "Solidarność" to "mury runą".
bEULPtFf
kris
3 lata temu
a o chem.trails nic nie napiszecie.
iluminaci
3 lata temu
Nasprowadzać nieprzewidywalny obcy etnicznie wrogi element a potem straszyć rdzennych obywateli. Zdumiewające jest to że ludzie nie zaczynają masowego buntu i obalania rządów szkodników które do tego doprowadzają.
KAMIL 0-12345...
3 lata temu
NIC DODAC NIC UJAC WIEM O BRONI CHEMICZNEJ!!!!
damrok
3 lata temu
na szczescie beda to tylko drobne nic nei znaczące ISSISowskie incydenty
dlugonogi bil...
3 lata temu
Bedzie wojna swiatowa o ktorej tyle sie wypisuje w necie czwarta bo trzecia juz byla pocztek w tym roku jak jackowski przewiduje pewne 100 procent w sylwestra o 24 tej
afrikabambata
3 lata temu
Niech sobie Brytyjczycy sprowadzą swoje Białe Hełmy do pomocy. Pobiegają, pokrzyczą, poleją ludzi wodą i będzie git.
antyklerykał
3 lata temu
raczej katofaszyści USA szykują kolejne prowokacje z najemnikami aby zmusić swoich "sojuszników" do kolejnych "misji dziejowych katofaszystów USA, tak jak na faszystowskiej ukrainie !!!!!!!!!!!!!!…………….""USA przyznaje się do płacenia terrorystom za usługi świadczone w Syrii"....Kiedy niezależni badacze donosili, że Stany Zjednoczone finansują Al-Kaidę, Nusra, ISIS i inne powiązane organizacje terrorystyczne w Syrii, to nie żartowali. Pomimo faktu, że nawet rząd USA przyznał o finansowaniu terrorystów bezpośrednio i pośrednio przez Arabię Saudyjską, oświadczenie to spotkało się z niedowierzaniem, kpiną, albo całkowitą ignorancją. Teraz rząd USA podał kolejny argument na finansowanie terrorystów w Syrii. Terroryści dostają wynagrodzenia Według Pentagonu, Syryjscy „buntownicy” szkoleni i „nadzorowani” przez Stany Zjednoczone, otrzymują wynagrodzenia w wysokości od 250 do 400 dolarów miesięcznie, za walkę wspomagającą siły amerykańskie na Bliskim Wschodzie.............więcej w artykule"
RedaktorDOzmi...
3 lata temu
" Istnieją obawy, że londyńskie metro może być celem wybuchu bomby atomowej." "Stwierdzono, że w wyniku takiego ataku może zginąć ok. 100 osób." No to nieźle haha.
antyklerykał
3 lata temu
KLAMSTWA czarnej propagandy w Polsce katolickiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!...………..."USA przyznaje się do płacenia terrorystom za usługi świadczone w Syrii"....Kiedy niezależni badacze donosili, że Stany Zjednoczone finansują Al-Kaidę, Nusra, ISIS i inne powiązane organizacje terrorystyczne w Syrii, to nie żartowali. Pomimo faktu, że nawet rząd USA przyznał o finansowaniu terrorystów bezpośrednio i pośrednio przez Arabię Saudyjską, oświadczenie to spotkało się z niedowierzaniem, kpiną, albo całkowitą ignorancją. Teraz rząd USA podał kolejny argument na finansowanie terrorystów w Syrii. Terroryści dostają wynagrodzenia Według Pentagonu, Syryjscy „buntownicy” szkoleni i „nadzorowani” przez Stany Zjednoczone, otrzymują wynagrodzenia w wysokości od 250 do 400 dolarów miesięcznie, za walkę wspomagającą siły amerykańskie na Bliskim Wschodzie. LINK...............więcej w artykule"
same zlodziej...
3 lata temu
ISSIS niech sie puknie w ten glupi lebi wezmie do uczciwej pracy na rzecz odbudowy Syrii i Iraku, ktore to zniszczyla.
bEULPtEX
A.
3 lata temu
A czemu zdjęcie z Niemiec?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić