Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Muller
|
aktualizacja

Ten film pokazano trzy razy. 55 tys. "widzów" dało najniższą ocenę

4
Podziel się:

Strona portalu IMDB poświęcona filmowi o Turkach masowo mordujących Ormian stała się areną politycznego sporu między obiema nacjami. Powódź skrajnych ocen pokazała, jak mało wiarygodny jest system punktów stosowany przez popularną witrynę.

Ten film pokazano trzy razy. 55 tys. "widzów" dało najniższą ocenę
(Youtube.com)

To, co dzieje się z sieciową fiszką filmu "The Promise", przypomina sytuację ze "Smoleńskiem". Oba filmy wywołują skrajne emocje. O ile w przypadku obrazu Antoniego Krauze "zhakowano" podstrony opisu czy cytatów (dodając antypisowskie, kpiarskie i często wulgarne słowa), to amerykański dramat o końcu Imperium Ottomańskiego padł ofiarą manipulacji ocenami. Zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi.

Albo gdzieś istnieją przeogromne sale kinowe, o których nikt z nas nie słyszał, albo użytkownicy IMDB postanowili zagłosować zgodnie z politycznymi poglądami za lub przeciw filmowi, którego nie oglądali - zauważył "The Independent".

55 tys. osób dało 1 gwiazdkę, prawie 31 tys. 10 gwiazdek. I to po dokładnie trzech pokazach kinowych. Informację potwierdziło nawet studio Survival Pictures, gdzie powstał "The Promise". Serwis IMDB podtrzymuje, że nie będzie wpływał na oceny wystawiane przez użytkowników.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4)
Jack Pstrąg
6 lat temu
Ciekawy film się zapowiada. Jak znam życie, to Turasy już uznali za persona non grata twórców filmu.
for turcja
6 lat temu
Tak Turki historii nie oszukacie. Macie krew na rękach. Jest szansa zlikwidujcie Koran. Nasz bóg jest prawdziwy. W nim jest wiara
Ak
6 lat temu
Precz z islamem szatanskim!
koryciarz
6 lat temu
na pal ich
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić