o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Trójmiasto. Pijaństwo na polowaniu Koła Łowieckiego z Gdyni

473
Podziel się

Trójmiejski Ruch Antyłowiecki opublikował film, na którym widać kompletnie pijanych uczestników polowania. Naganiacze, którzy ledwo trzymali się na nogach, towarzyszyli myśliwym z Koła Łowieckiego im. "Wojskiego" w Gdyni.

Trójmiasto. Pijaństwo na polowaniu Koła Łowieckiego z Gdyni
(Facebook.com, Trójmiejski Ruch Antyłowiecki)
bDTJSVIl

W sobotę odbyło się polowanie Koła Łowieckiego im. "Wojskiego" w Gdyni. Jego świadkiem były osoby z Trójmiejskiego Ruchu Antyłowieckiego, które opublikowały w sieci niepokojące wideo, na którym widać kompletnie pijanych naganiaczy.

Aktywiści poinformowali, że od samego początku polowania "lała się żubrówka". Na szczęście pijani mężczyźni nie mieli przy sobie broni.

Broni nie mieli, bo strzelanie nie jest rolą nagonki, ale sam fakt stanu, w jakim się znajdowali i jego wpływu na bezpieczeństwo przebiegu polowania, jest chyba oczywisty i chluby środowisku łowieckiemu i kołu łowieckiemu nie przynosi - napisał na Facebooku Trójmiejski Ruch Antyłowiecki.

bDTJSVIn

Myśliwi wezwali policję, zarzucając aktywistom blokowanie polowania. Działacze poinformowali, że przybyli na miejsce mundurowi nie chcieli sprawdzić stanu trzeźwości myśliwych i naganiaczy.

Można by napisać, że naganiacze sami zablokowali polowanie. Żaden zwierzak nie został zabity - dodali aktywiści.

Zobacz także: Odstrzał dzików na Pomorzu. Walka z ASF nabiera na sile

bDTJSVIt

17 stycznia Senat przegłosował kontrowersyjną specustawę dotyczącą walki z ASF. Nowe przepisy zakładają m.in. zwiększenie bioasekuracji dla myśliwych, zakaz blokowania polowań oraz udział w odstrzale dzików policjantów i żołnierzy. Specustawa wejdzie w życie po podpisaniu przez prezydenta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDTJSVIO
KOMENTARZE
(473)
Bzdury
rok temu
Widać że idzie dwoch mężczyzn leśną drogą może nawet są nietrzeźwi ale gdzie jest napisane że po pijaku nie można chodzić po leśnej drodze
Antoni
rok temu
Oni mogli nie być pijani tylko zarazili się od dzika ASF i mózg wtedy źle pracuje. Trzeba ich natychmiast zacząć leczyć.
C#@12yt
rok temu
Na filmiku widzę dwóch pijanych ludzi na leśnej drodze. Z ubioru sadzę że byli wynajętymi okolicznymi mieszkańcami do naganki. To że wracają od miejsca polowania na początku jego przebiegu świadczy na korzyść myśliwych i prowadzącego polowanie. Najpewniejszym jest to że zgłosili się już pijani do naganki a prowadzący polowanie nie przyjął ich i odesłał do domu. Gdyby mieli brać czynny udział w nagance to po co wracaliby leśną drogą od miejsca zbiórki myśliwych ? Moim zdaniem zostali wykluczeni z naganki i pozbawieni możliwości zarobku.Takie postępowanie jest normalne i co "zieloni"chcą tym nagraniem udowodnić ? Jakąś wydumaną winę myśliwych ? Wręcz przeciwnie. Świadczy to o prawidłowym postępowaniu. Tak usiłujecie dopiec myśliwym że nawet oszukujecie i oczywiste fakty usiłujecie zmanipulować tak by przedstawić ich w niekorzystnym świetle ? Jesteście nieuczciwi i przestaję wam wierzyć. Kłamiecie.
bDTJSVIP
Niestety
rok temu
Nigdy nie było tak ponuro od 30 lat jak jest za pisu. Hańba. Wszystko leży..
mir
rok temu
ci pijani to nie myśliwi tylko kumple tych co nagrywali
Najnowsze komentarze (473)
amfa
rok temu
U nas się ostatnio myśliwi na ambonie naćpali to siedzieli tam 2 dni
siwy
rok temu
Broni tam nie widziałem... Chyba że mieli przy sobie granaty pochowane :)
pawel
rok temu
kto nie pije , ten kabluje +++ Judasz nie pił
Karol
rok temu
Przecież to normalne wśród myśliwych. Nie znam polowania bez gorzały i lekceważenia podstawowych zasad bezpieczeństwa, przy polowaniu na dziki. Tam działają ludzie z PiS.
maciek
rok temu
policja odmówiła sprawdzenia trzeżwości bo być może musieliby sprawdzać przełożonych ,sędziów i prokuratorów
ZKZibi
rok temu
Gdyby byli naganiaczami to by szli w nagance a oni "spacerują" drogą leśna - nie ma przepisów zabraniających chodzenia po pilaku drogami leśnymi jako i po lesie. Może to przeciwnicy polowań?
Edek
rok temu
Niemam nic do myśliwych dlaczego jak jadą na polowanie to kupują piwo ? Tak przynajmniej jest w okolicach Jawora Dolnośloąskie nikt im nie zabroni kupować piwa są dorośli. Jednak kilka razy to widziałem możliwe że to nie dla nich nie wiem. Coś mi jednak się wydaję że kupują dla siebie.
Abelard G.
rok temu
Za dużo zajęcy!!!
bDTJSVIH
wojts
rok temu
Typowo polska patologia
wqrzony dzik
rok temu
pijana nagonka robi więcej hałasu i jest bardziej skuteczna
Optymist
rok temu
Rzeczywiście Aktywiści odkryli amerykę. Picie żubrówki na polowaniach to tradycja stara jak świat. I kewstionowanie tego obyczaju jest nieetyczne !!!! Naganiacz musi się rozgrzać aby skutecznie naganiał. Tyle ... też naganiałem lat temu kilka:)
Ryś
rok temu
Polowanie i wóda!!!!! Toż to tego NIGDY nie było!!!! To jakaś ustawka wyreżyserowana. Przecież wiadomo wszem i wobec że 100% myśliwych zasila kluby AA. To nieprawdopodobne, żeby myśliwi pili alkohol. Mleko, herbatę jaśminową, sok z buraków - OK, ale wódę...?
Leszek W.
rok temu
Te artykuły są już nudne. Nie ma tu nic konkretnego, tylko same manipulacje. Już nikt w to nie wierzy. Działacie sami przeciwko sobie. Po prostu żenada. Ale jak się nie ma uczciwych wiadomości , to trzeba pisać bzdury i kłamstwa.
Naleśnik
rok temu
Haha brawo dla leśnych ludzi pełen luz na łonie natury brawo dla panów tylko ta eko terrosrystka szuka taniej sensacji zajmij ie się lepiej nadmiarem bobra i wilka ciekawe kto wam za to płaci banda niedoukow Żenada
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić