o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Ważna informacja o nowym filmie Sekielskiego. "Zabawa w chowanego" - kiedy premiera?

12
Podziel się

Autor "Tylko nikomu nie mów" z powodu koronawirusa był zmuszony przesunąć premierę drugiej części dokumentu. Teraz Tomasz Sekielski zabrał głos na temat tego, kiedy możemy spodziewać się emisji filmu "Zabawa w chowanego".

Nowy film Tomasza Sekielskiego nosi tytuł "Zabawa w chowanego"
Nowy film Tomasza Sekielskiego nosi tytuł "Zabawa w chowanego" (wideo.wp.pl)
bErHjMZh

Tomasz Sekielski wystąpił w programie "Koronawirus. Raport Faktu". W trakcie wywiadu potwierdził, że razem z bratem Markiem Sekielskim – producentem filmów "Tylko nikomu nie mów" i "Zabawa w chowanego" – zastanawiają się nad właściwym terminem premiery kolejnego dokumentu.

"Zabawa w chowanego" Tomasz Sekielski: premiera nastąpi już niedługo?

Reżyser przyznał, że "Zabawa w chowanego" jest już gotowy do udostępnienia. Wyraził przekonanie, że teraz nadszedł już dobry moment, aby film mógł zostać zaprezentowany widzom w Polsce. Emisja miała nastąpić kilka miesięcy temu, jednak Sekielski uznał bezpieczeństwo w czasie pandemii za priorytet. Wezwał także Polaków do solidarności oraz pomagania sobie nawzajem.

bErHjMZj

Wciąż nie wiem, kiedy będzie premiera. Myślę, że datę ogłosimy w ciągu najbliższych kilku dni, bo nie ma już co czekać z tym filmem – powiedział Tomasz Sekielski w wywiadzie dla "Koronawirus. Raport Faktu".

Zobacz także: Zobacz też: Orły 2020. Tomasz Sekielski: "Widzowie mówią mi, że mój dokument im pomógł"

O czym jest film "Zabawa w chowanego" Tomasza Sekielskiego?

Film dokumentalny "Zabawa w chowanego" opowiada o dwóch braciach. Obaj padli ofiarą wykorzystywania seksualnego przez tego samego katolickiego księdza. Władze kościelne miały tuszować przestępstwo i chronić winnego kapłana przed podciągnięciem do odpowiedzialności prawnej. Reżyser zapowiedział, że przedstawi mechanizmy działania kościoła w zetknięciu z wymiarem sprawiedliwości.

bErHjMZp

Niestety ta obserwacja jest smutna dla nas wszystkich. Można odnieść wrażenie, że Kościół, a dokładnie księża, którzy popełnili przestępstwa, mogą liczyć na specjalne traktowanie – wyraził żal Tomasz Sekielski w rozmowie z "Koronawirus. Raport Faktu".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bErHjMZK
KOMENTARZE
(12)
Ffff
rok temu
Doprowadzimy do tego że wszystko padnie i gniew Boga będzie wielki z Bogiem nie wygra Pan nie ma Pan szans byli tacy co próbowali i przegrali nikt nikomu nie zaufa i nie pomoże to mam na uświadomić Koronowirus jak kruche jest życie i nie od nas zależy czy przezyjemy czy nie ale od Boga o którym zapominamy ale on zapomni o nas to on dal nam życie przez rodziców i on nam je zabierze on jest Panem życia i śmierci i on decyduje co jak W Polsce nie prawa ani jedna ani druga strona godziny nie przestrzega bo jest Prawo ludzkie a nie Boskie ale to wszystko zostawisz gdy nadejdzie dzień śmierci a nadejdzie
DDd
rok temu
Cały świat jedzie na kłamstwie oszustwie niszczy dobro a popiera zło stawia się ponad prawem Bożym które jest najważniejsze bo do Boga należy sad a nie człowieka bo jest niewidzialny neutralny podlega mu każdy nie ważne czy wierzy czy nie ale umrzeć każdy musi nie może się Pan stawiać ponad Boga i jego prawa a tak apropo ile człowiek człowiekowi zrobił zła zabił ducha nadziei i wiary przekona się Pan ze nie Pan rządzi ani ja ale Pan Bóg
człowiek
rok temu
Dlaczego eskimosi wstydzą się, że są eskimosami ? Zmieniają nazwiska, ukrywają swoją wiarę. Wstydzą się tego ?
bErHjMZL
qwerty
rok temu
a ja filmów tego pana nie ogladam niech oglada je z bratem.
qwerty
rok temu
a ja pseudo filmów tego pana nie ogladam niech ogląda je sam z bratem.
terazTU
rok temu
z całym szacunkiem panie Siekielski ale sugeruje by kolejny dokument zrobił pan o pedofilii w śród ludzi sławy, milionerów i miliarderów gdzie dzieci kupowane są jak dmuchane lalki. np. polecam zgłosić się do romana polańskiego on w tym świecie obracał się całe życie i wie jak zostać pedofilem któremu świat przyznaje nagrody i upamiętnia gwiazdami.
HENIEK
rok temu
Wspolczuje widac traume tez byles ofiara pedofila
Jarek
rok temu
Kler, Polityka i Tylko nie mów nikomu tradycyjnie przed wyborami!
ghost
rok temu
Panie "dziennikarzu" Sekielski, oto co powiedział John Swinton, redaktor naczelny NYT podczas pożegnalnego przyjęcia na jego cześć w roku 1880 (!): "Czegoś takiego nie ma do dnia dzisiejszego ani w historii świata ani też w Amryce: wolna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Pośród was nie ma nikogo, który by się odważył napisać uczciwie co myśli. A jeśli by to zrobił, wiedziałby z góry, że to nie zostanie wydrukowane. Co tydzień mam płacone za to, żebym mojego prawdziwego mniemania w gazecie z którą jestem związany, nie ujawniał. Inni spośród Państwa otrzymują zapłatę za podobne rzeczy, i jeślibyście byli na tyle szaleni, żeby pisać uczciwie, natychmiast byście wylądowali na ulicy i szukali sobie nowej pracy. Gdybym sobie pozwolił na wydrukowanie mojego uczciwego zdania, to w ciągu 24 godzin straciłbym moje zajęcie. Pracą dziennikarzy jest zniszczyć prawdę, zgrabnie kłamać, wypaczać prawdę, mordować ją, kłaść u stóp Mamony i swój kraj oraz ludzką rasę sprzedawać za codzienny chleb. Wy to wiecie i ja to wiem, więc co ma oznaczać ta szalona chwalba wolnej prasy? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogatych ludzi z tyłu sceny. Jesteśmy marionetkami. Oni pociągają za sznurki, a my na tych sznurkach tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są kompletną własnością tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami." A może stworzy pan coś o środowiskach artystycznych, politycznych i prawniczych i policyjnych? A nie tego pan nie zrobi bo pokrętne lewicowe nastawienie panu nie pozwala.
zxc
rok temu
Nie wiedziałem że kuracja odchudzająca działa również na mózg.
Enia
rok temu
Zablokować możliwość projekcji tych filmów
Biskup
rok temu
Czekamy z niecierpliwością !!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić