Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
KRO
|

Agrounia otwiera nowy front. Wydaje gazetkę. "Odbijemy wieś PiS-owi"

6
Podziel się

Protesty, rozrzucona kapusta, blokady dróg. Z takimi działaniami kojarzy nam się Agrounia. A co powiecie na prasę od tej organizacji? Michał Kołodziejczak na Twitterze ogłosił, że "na pierwszy rzut" trafi 100 tysięcy egzemplarzy "AGROgazety".

Agrounia otwiera nowy front. Wydaje gazetkę. "Odbijemy wieś PiS-owi"
Michał Kołodziejczak przedstawia zawartość "AGROgazety" (PAP, PAP/Paweł Supernak)
bEJupLcR

Na pierwszej stronie w oczy rzuca się nagłówek "Żrą, balują za nasze". Jednym tchem obok siebie są wymienieni premier Mateusz Morawiecki, minister rolnictwa Grzegorz Puda i poseł Lech Kołakowski.

Rządzącym obrywa się z kilku powodów. W zajawce wymienione są m.in. lipcowe podwyżki dla polityków, noclegi w luksusowych hotelach i intratne posady w państwowych spółkach.

bEJupLcT

Agrounia uderza w sieci handlowe

Suchej nitki nie zostawiono też na dwóch popularnych sieciach handlowych. Logo jednej z nich przerobiono w ten sposób, by zwierzę na nim przedstawione miało chytry wyraz twarzy. A to dlatego, że, zdaniem autorów, sieć ta "wysysa zysk" rolników i uderza w portfele Polaków.

Armaty wobec drugiej sieci są mniejszego kalibru. Rolnicy zarzucają, że w jej ofercie znalazła się zepsuta szynka.

bEJupLcZ

Nie zabrakło również tematu inflacji. Autorzy gazetki przypominają, że jest ona najwyższa od 20 lat, przez co ceny chleba wzrosły nawet do 12 złotych.

"Gorące lato"

A "AGROgazecie" znajdziemy również przypomnienie letnich działań Agrounii. Chodzi tutaj o protesty rolników w postaci m.in. blokady dróg czy protestów. W środku numeru można również się zapoznać z sylwetkami najważniejszych osób organizacji.

bEJupLda

"Na pierwszy rzut 100 tys. gazet do rozdania w całej Polsce. Pierwszy tak obszerny numer "AGROgazety". AGROunia kawał dobrej roboty! Odbijemy wieś PiS-owi! To jest wojna o wieś!"

-- napisał na Twitterze Michał Kołodziejczak.
Zobacz także: Kołodziejczak idzie po władzę. "Trzeba stworzyć rząd, który nie będzie podkładał nóg, a podawał rękę"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJupLdu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Andrzej L
3 tyg. temu
Oglądałem TVP i tam mówili że rolnicy żyją w kraju miodem i mlekiem płynącym. Sami rolnicy oddali wieś PiSowi. A teraz PiS niedobry
MocnyGłos
3 tyg. temu
Z całym szacunkiem dla rolników u ich pracy,a kto za przeproszeniem oddał wieś PiSowi?
Brawo
3 tyg. temu
Agro Unia wy myślicie w przeciwieństwie do rządzących!
bEJupLdv
Liki
4 tyg. temu
Niech robią zadymę jak tylko się da pokazuje przekręty jak z energetyką Turów to początek maja zamykać wszystkie bloki będziemy kupować prąd od Czech i szwabów . Za to zmorawiecki dostał 700mld euro dług dla naszych pokoleń . Paliwo prąd będzie tak drogi że z wypłaty 4 tys brutto i podatków zostanie na Ryż ziemniaki i mięso na święta oczywiście Hodowli Billa G z robaczki lub laboratorium wolne od vovid19 itp. Wszystko będzie sterylne nawet ludzie bo dostaną tyle dawek RNA gmo że będą świecić w nocy.
Klaus
4 tyg. temu
Hahah kolejna bojówka GW, poczytajcie i sponsorach.
analityk
4 tyg. temu
za gazetkę płaci GW
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić