Była gwiazdą TVP. Dorobiła się na dziennikarstwie? Mylisz się

197

Kingi Rusin nie trzeba nikomu przedstawiać. Niegdyś dziennikarka TVP (tam zaczynała karierę), potem niekwestionowana gwiazda, a wręcz momentami twarz zagrożonej dziś na polskim rynku mediów stacji TVN. Ma na koncie grube miliony złotych. Te jednak nie pochodzą z pieniędzy z jej umowy o pracę w tej czy tamtej stacji.

Była gwiazdą TVP. Dorobiła się na dziennikarstwie? Mylisz się
Kinga Rusin (Getty Images, )

Kinga Rusin jest milionerką, twierdzi Plejada. Swoją karierę w "Dzień Dobry TVN", rozpoczęła w roku 2005 r., a trzy lata później podjęła decyzję o otwarciu swojego własnego biznesu kosmetycznego i od tego wszystko się zaczęło.

Był to strzał w dziesiątkę. 10 lat później bizneswoman mogła pochwalić się olbrzymimi dochodami ze sprzedaży. Jej autorskie kosmetyki przyniosły jej 28 mln złotych.

Nic więc dziwnego, że podjęła niedawno decyzję o tym, aby w pełni zaangażować się w prowadzenie biznesu (z "DDTVN" odeszła w sierpniu 2020 roku), który, jak twierdzi, doprowadził ją do "niezależności, szczęścia i spełnienia" - czytamy na Instagramie gwiazdy.

Kinga Rusin uderza w TVP i PiS. "Ministerstwo Ciemnoty Narodowej"

Jako całkowicie niezależna finansowo gwiazda Kinga Rusin nie boi się twardo krytykować rządzących, a także telewizję publiczną. Wszystko, co związane jest z PiS-em, nazywa "ministerstwem ciemnoty narodowej".

Szczególnie mocno oberwało się jednym i drugim za tzw. "lex TVN". Kinga Rusin stoi oczywiście murem za TVN-em, z którym nie rozstała się zupełnie, mimo porzucenia "DDTVN".

Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per "szmaciarze" i zarzucają im przyjmowanie srebrników od "obcego kapitału". Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediów - grzmiała na Instagramie Kinga Rusin.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić