Cena papieru toaletowego. Klientka była pewna, że to pomyłka

255

Katarzyna Bosacka opublikowała na Facebooku zdjęcie autorstwa klientki warszawskiego hipermarketu. Pani Ilona nie mogła uwierzyć w cenę papieru toaletowego, ale pracownicy sklepu zapewnili ją, że cena jest poprawna. Za jedną rolkę trzeba zapłacić aż 4,20 zł!

Cena papieru toaletowego. Klientka była pewna, że to pomyłka
Bosacka pokazała zdjęcia z warszawskiego sklepu (Facebook, Katarzyna Bosacka "Wiem co jem")

Katarzyna Bosacka przeszła od razu do rzeczy: "Jest drogo – to fakt". Dziennikarka w poście na Facebooku przyznała, że często dostaje od czytelników zdjęcia z polskich sklepów i nieraz trudno jej uwierzyć w pokazane na nich ceny. Fani również nie dowierzają.

Cena papieru toaletowego. Klientka była pewna, że to pomyłka

Gwiazda podała przykład pani Ilony, która w warszawskim hipermarkecie zobaczyła cenę za 12 rolek papieru toaletowego znanej firmy. Kosztowały aż 50,42 zł, cena jednej sztuki to 4,20 zł.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Pani Ilona nie mogła uwierzyć w tę cenę – myślała, że to pomyłka, ale sprawdziła zarówno w czytniku cen jak i u obsługi i okazało się, że cena jest poprawna... – relacjonowała Katarzyna Bosacka.

To nie koniec. Inna obserwatorka Bosackiej, pani Lidia, przesłała dziennikarce zdjęcie ceny kawy obowiązującej w sklepie spożywczym, w którym pracuje. Z dnia na dzień cena 500 g kawy wzrosła o 9 zł: z 25,99 zł na 34,99 zł.

Jak co środę robiłam zmianę promocji z wymianą pozostałych cen i ta podwyżka zwaliła mnie z nóg – skomentowała pani Lidia w wiadomości do Bosackiej, dołączając zdjęcie na dowód.

Post Bosackiej w ciągu godziny zebrał 285 reakcji i 272 komentarze. Obserwujący żartują, że w ramach oszczędności można odstawić cukier i kawę, jednak rezygnacja z papieru toaletowego będzie większym wyzwaniem. Inni podają swoje przykłady zwalających z nóg cen. Pani Justyna widziała w markecie cenę 19,99 zł ze zeszyt. Kobieta podkreśla, że artykuły papiernicze tej firmy zawsze były droższe od produktów konkurencji, ale oscylowały wokół ceny 8-10 zł.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić