Ikea już zaczyna święta. Ten kalendarz ma szansę się zwrócić

7

Jeszcze tylko Wszystkich Świętych, Dzień Niepodległości i sprawnie można przejść do Bożego Narodzenia. Tak, coraz bliżej święta, a dowodzi tego zdjęcie, które przysłała nam czytelniczka po wizycie w sklepie Ikea. Chodzi o kalendarz adwentowy.

Ikea już zaczyna święta. Ten kalendarz ma szansę się zwrócić
Zdjęcie kalendarza, które przesłała nam pani Agata (zdjęcie czytelnika)

Kalendarz adwentowy z czekoladkami to tradycja w niejednym domu. Od różnych kalendarzy z łakociami pod koniec listopada aż roi się w każdym sklepie z jedzeniem. Mamy jednak październik, na sklepowych półkach wciąż stoją znicze, bo wiadomo - przed nami Święto Wszystkich Świętych. W co niektórych są jeszcze dynie i "straszne przebrania" - wszystko pod kątem Halloween. Ale można iść dalej. Okazuje się, że w sklepie meblowym jest już asortyment typowo grudniowy.

Ikea, bo o niej mowa, wyszła przed szereg, oferując kalendarz adwentowy już teraz. Czytelniczka przysłała nam zdjęcia z napisem: już są.

Ciekawostką jest jednak nie tylko to, że mamy grudniowy kalendarz już teraz. W środku mamy bowiem czekoladki oraz dwie karty rabatowe, po 15 złotych każda. A że koszt całości to 30 zł, to - oczywiście przy założeniu, że skorzystamy z kart - zwróci się nam koszt całego kalendarza.

Zobacz także: Opóźnienia na budowach. Inflacja uderza w wykonawców. Nastąpi fala bankructw?

Poszperaliśmy w sieci i okazało się, że nie jest to pierwszy taki pomysł Ikei. W ubiegłym roku kalendarz był droższy, ale zasada obowiązywała ta sama: kupony wyrównywały koszt zakupu. O ile się nie zapomniało i z nich skorzystało w odpowiednim czasie. Zawsze jest więc jakiś haczyk.

Autor: KIB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić