aktualizacja 

Klientce zabrakło gotówki. Niewiarygodne jak zareagowała obsługa

12

Klientka marketu spożywczego w kolejce do kasy zignorowała błagalny wzrok dziewczyny, której brakło gotówki, by zapłacić za zakupy. Teraz ma wyrzuty sumienia i swoją historią dzieli się z internautami. A jak wy zareagowalibyście w podobnej sytuacji?

Klientce zabrakło gotówki. Niewiarygodne jak zareagowała obsługa
zakupy spożywcze/ zdjęcie ilustracyjne (Adobe Stock, Bartlomiej Magierowski)

Niezręczną sytuację w kolejce po zakupy opisała jedna z czytelniczek New York Post.

Kobieta zrelacjonowała, jak stojąc w kolejce po zakupy, była świadkiem sytuacji, w której klientce tuż przed nią skończyły się pieniądze i nie mogła w całości zapłacić za zakupy.

Gdy ekspedientka skasowała ostatni produkt z taśmy, a portfel klientki po wyjęciu wszystkich drobnych był pusty, dwie pary błagalnych oczu, pani na kasie i feralnej klientki, skupiły się na kobiecie stojącej tuż obok w kolejce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Na pewno zbiedniejemy". Bolesna prognoza dotycząca płac Polaków

Kobieta opisuje, że czuła na sobie realną presję, jednak w żaden sposób nie zareagowała. Teraz tłumaczy, że wszystko przez to, że... sama nie miała przy sobie dużej ilości gotówki i nie mogła sobie pozwolić na dorzucenie się dodatkowo do czyichś zakupów.

Klientka zachowanie tłumaczy tym, że kobieta, której zabrakło pieniędzy, już stojąc w kolejce, wybiegła z niej na chwilę, by dobrać rzeczy. Na taśmę trafiły same markowe produkty, w tym sos do makaronu kosztujący aż 8 dolarów (ponad 31 zł w przeliczeniu na PLN) - dodaje w rozmowie z mediami.

I dodaje, że poczucie zażenowania klientki pogłębiło dodatkowo to, że do zakupów ostatecznie dopłaciła sama ekspedientka płacąc swoją osobistą kartą płatniczą.

O to, jak powinna się zachować we wspomnianej sytuacji teraz kobieta dopytuje internautów? Co powinna usłyszeć?

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić