Lidl szykuje rewolucję. Wielka zmiana już wkrótce

30

Sklepy co rusz wdrażają rozwiązania pozwalające dostosować się do obecnych standardów. Niebawem spore zmiany w swojej działalności wprowadzi Lidl. Na czym dokładnie będą polegać? Wszystko jest już jasne.

Lidl szykuje rewolucję. Wielka zmiana już wkrótce
Lidl (Getty Images)

Przed kilkoma dniami sieć sklepów Kaufland poinformowała o wdrożeniu szaro-niebieskich paragonów. Posiadają one certyfikat FSC i pochodzą "z odpowiedzialnej gospodarki leśnej".

Podkreślono, że papier termiczny ma być odporny na blaknięcie. Co istotne, będzie go można wrzucać do pojemników na papier i poddać recyklingowi.

Lidl dokonuje zmiany

Z informacji uzyskanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że sieć sklepów Lidl będzie kolejną, która wdroży bardziej przyjazne dla środowiska paragony.

Zgodnie z ideą "W trosce o lepsze jutro" nieustannie poszukujemy nowych, bardziej ekologicznych rozwiązań. Jednym z nich jest wymiana papieru do paragonów na bardziej przyjazny środowisku - mówi w rozmowie z portalem Aleksandra Robaszkiewicz, szefowa komunikacji korporacyjnej i CSR w Lidl Polska.

Do momentu wyczerpania zapasów, w trosce o ochronę zasobów, pracownicy Lidla będą korzystać jeszcze z dotychczasowego rozwiązania.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić