aktualizacja 

Lidl zaoferuje kalendarz adwentowy. Jednak nie będzie w nim czekoladek

0

Kto z nas nigdy nie miał kalendarza adwentowego i nie odpakowywał codziennie czekoladek aż do świąt Bożego Narodzenia? Na tym sentymencie zagra Lidl i zaproponuje swoim klientom kalendarz adwentowy w aplikacji. Zamiast czekoladek znajdziemy... promocje.

Lidl zaoferuje kalendarz adwentowy. Jednak nie będzie w nim czekoladek
Lidl przygotowuje promocję na grudzień (money.pl, Rafał Parczewski)

Kalendarze adwentowe służą do odliczania dni do świąt Bożego Narodzenia. Czekolada ma umilić okres zimnego grudnia aż do momentu, w którym wspólnie zasiądziemy z rodziną do stołu wigilijnego.

Promocja "adwentowa" Lidla

Na podobnej zasadzie swoją promocję przygotował dla klientów Lidl. Zamiast czekoladek sieć handlowa zaoferuje swoim klientom promocje.

Akcja promocyjna "Świąteczne Odliczanie" wystartuje 1 grudnia i potrwa do 24 grudnia. W tych dniach w aplikacji Lidl Plus pojawiać się będą kolejne kupony rabatowe. Każdego dnia użytkownicy "odpakują" nowy kupon.

Jest jednak haczyk. Każdy z kuponów będzie można wykorzystać zaledwie przez jeden dzień. Dlatego chętni do skorzystania z promocji będą musieli się spieszyć.

Co znajdziemy w promocji?

A co zaoferuje Lidl? Na to pytanie sieć na razie nie odpowiada. W komunikacie lakonicznie tylko informuje, że o promocjach klienci dowiedzą się codziennie w sklepach, ponieważ "pracownicy sprzedaży każdego dnia będą otwierać kolejne okienka w kalendarzu Lidl Plus".

A sklepów w Polsce Lidl ma coraz więcej. Według informacji podanych przez sieć jest już ich około 760.

Zobacz także: Tu nie ma inflacji. Rynek odzieżowy stawia na obniżki
Autor: KRO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić