aktualizacja 

Najdroższa restauracja w Warszawie? Kwota na paragonie zwala z nóg

144

Popularna na TikToku krytyczka kulinarna wybrała się ostatnio do warszawskiej restauracji należącej do jednego ze stu najlepszych kucharzy na świecie według prestiżowego francuskiego rankingu. Polka zapłaciła gigantyczny rachunek. Kwota z paragonu zwala z nóg.

Najdroższa restauracja w Warszawie? Kwota na paragonie zwala z nóg
Aga odwiedziła restaurację włoskiego szefa kuchni. (TikTok)

"Aga Testuje" to kanał na TikToku, na którym Aga testuje jedzenie w różnych restauracjach w Polsce. Poleca także miejsca, które jej zdaniem warto odwiedzić. Tym razem postanowiła sprawdzić jakość dań w restauracji Andrea Camastry - włoskiego szefa kuchni, który prowadzi m.in. restaurację w Warszawie.

Odwiedziłam restaurację jednego ze 100 najlepszych kucharzy na świecie według La Liste, czyli prestiżowego francuskiego rankingu. Andrea Camastra, bo to o nim mowa stworzył już kilka kulinarnych konceptów, które uzyskały gwiazdkę Michalin - relacjonuje Aga.

Testerka jest zachwycona nie tylko jakością posiłków, ale także obsługą. - Obsługa nienaganna, doskonale znająca menu, z pasją i cierpliwością odpowiadała na każde pytanie dotyczące dań - mówi na nagraniu Aga.

Jadłam tam m.in. ogórkową, chłodnik, gulasz oraz ramen. Jedzenie - obłędne połączenie smaków, ciekawy sposób podania dań, zaskakujące tekstury to elementy, które sprawiły, że było to dla mnie niesamowite doświadczenie - zachwyca się tiktokerka.

Mimo gigantycznego rachunku za obiad dla dwóch osób Agnieszka oceniła restaurację na 11 punktów w skali do 10.

Jak widzimy na opublikowanym w filmiku paragonie, menu degustacyjne złożone z kilku dań kosztowało 560 zł za osobę. W sumie Aga za obiad dla dwóch osób wraz z napojami zapłaciła 1330 zł. Do rachunku doliczono także 10 proc. za obsługę, czyli 133 zł. Jak informuje w komentarzach autorka nagrania o tym, że serwis jest doliczany do rachunku klienci mogą dowiedzieć się z karty menu. Końcowa suma na paragonie to 1463 zł. Trzeba przyznać, że ta kwota zwala z nóg.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: "Zatrudnię kelnera". Restauracje szukają ludzi. Ile płacą?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić