Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

#NieznamNielubię Zmiana w TVP. Więcej kabaretu, mniej polityki

214

Dziennikarze TVP Info są zbyt zajęci walką z przeciwnikami politycznymi Jarosława Kaczyńskiego. Z tego wszystkiego zapomnieli, że z propagandy można czasem zrezygnować. Na przykład w świetle tragicznych wydarzeń.

#NieznamNielubię Zmiana w TVP. Więcej kabaretu, mniej polityki
(Twitter)

Żarty lepsze od poważnych informacji? Wygląda na to, że Telewizja Polska lepiej wie, czego potrzeba widzom i zamiast martwić ich tragicznymi wydarzeniami z Berlina, woli trochę rozerwać publiczność. Oczywiście nie obyło się przy tym bez żartów poniżej poziomu. Nawet w tragicznych chwilach nie można przecież zapomnieć o walce politycznej.

I być może to jest jakaś jedyna korzyść z tej operetki, która odbywa się w Sejmie i pod Sejmem, a teraz wygląda szczególnie groteskowo w zestawieniu z tym, co się dzieje na świecie - stwierdził w programie "W tyle wizji Extra" Rafał Ziemkiewicz.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Program się skończył, ale nie wiadomo, czy to dobrze. Dopiero po jego zakończeniu TVP Info pokazało, jak robić dobrą telewizję. Tam, jak przystało na twardzieli, z papierosem czekał już Cezary Gmyz. Jasne, człowiek wyrwany z domowego zacisza prawie w środku nocy, mógł się trochę zestresować. Ale żeby tak papierochy na wizji, w najlepszej telewizji świata? To już gruba przesada...

A może to jednak dobry pomysł? Po co stresować i tak zmęczonych ludzi negatywnymi wiadomościami? Pamiętajmy, że nawet na tonącym Titanicu grała orkiestra. Może to była dopiero uwertura do tego, co w telewizji będzie pokazywane. Jakież to by było wygodne... Można by skończyć z manipulowaniem wiadomościami i zwyczajnie ich nie pokazywać. Zamiast tego puścić kabaret i niech się jakoś kręci.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić