Planujesz zakupy szkolne w Biedronce, Lidlu lub Auchan? Lepiej się pośpiesz

0

Zakupy szkole w tym roku dla rodziców są wyjątkowo trudne. Jeszcze do niedawna nie było wiadomo, czy dzieci będą uczyć się zdalnie, czy 1 września pójdą do szkoły. Zakupy musiały zostać odłożone na ostatnią chwilę. Duże sieciówki szykują się na oblężenie.

Planujesz zakupy szkolne w Biedronce, Lidlu lub Auchan? Lepiej się pośpiesz
(Getty Images)

Jedną z wytycznych zasad bezpieczeństwa dotyczących koronawirusa jest to, aby każde dziecko miało swoje przybory szkolne. Dla tych zapominalskich i lubiących gubić swoje przybory, rodzice muszą zrobić spory zapas.

Sklepy nie tylko proponują rodzicom wszystko, co niezbędne do wyprawki. Z zakupami tymi wiążą się też duże promocje. Co na to Polacy? Jak podaje Monday News na podstawie badań UCE RESEARCH i Grupy Blix, co trzeci konsument chce zaoszczędzić na zakupach szkolnych.

Większość Polaków zamierza niezbędne przybory kupić właśnie w Biedronce, Lidlu lub Auchan. Na podstawie tych samych badań konsumenci deklarują, że najbardziej przyciągają ich do tych sklepów właśnie promocje.

Dlatego jeśli również planujesz zakupy w którymś z tych sklepów, powinieneś się pośpieszyć. Jedynie ok. 40 proc. konsumentów ma zamiar zaopatrywać się w sklepach papierniczych i tradycyjnych księgarniach.

Zobacz także: Wytyczne w szkołach. Broniarz wskazuje na absurd
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić