Polka pokazała ceny we Lwowie. Cena noclegu powala na kolana

422

Blogerka i podróżniczka postanowiła sprawdzić, czy we Lwowie rzeczywiście "jest tak tanio, jak każdy myśli". TikTokerka poleciała na Ukrainę, gdzie korzystała z miejscowych dobrodziejstw. Co okazało się na miejscu? Ceny są wręcz nieporównywalne do tych w Polsce.

Polka pokazała ceny we Lwowie. Cena noclegu powala na kolana
Polka pokazała ceny we Lwowie (TikTok, Getty Images)

Rekordowa inflacja i związane z nią ogromne podwyżki cen mocno dają się we znaki Polakom. Przeciętnego Kowalskiego często przestaje być stać na podstawowe produkty spożywcze czy opłacenie wciąż rosnących rachunków za prąd, nie mówiąc już o zagranicznych podróżach.

Zaskakujące ceny na Ukrainie

Naprzeciw osobom z topniejącymi zasobami w portfelu wychodzi blogerka Nati, która na tiktokowym profilu "dokadtymrazemm" pisze o tanim podróżowaniu. Ostatnio postanowiła sprawdzić, czy pogłoski o tym, że we Lwowie jest bardzo tanio, są prawdziwe.

W tym celu TikTokerka osobiście wybrała się na Ukrainę. Nie szczędziła sobie uciech - kosztowała lokalnych smakołyków, odwiedzała popularne puby i restauracje. Ile za to wszystko zapłaciła?

Zaskakuje już cena lotu do Lwowa. Za bilet w dwie strony kobieta zapłaciła zaledwie 60 zł. Jeszcze większe wrażenie robi cena noclegu w hostelu. Jedna noc w schludnie i stylowo wyglądającym obiekcie kosztuje zaledwie... 16 zł.

Blogerka zdradziła także, ile na Ukrainie płaciła za posiłki i napoje. Duży, pożywny obiad i drink kosztował ją 50 zł, likier w aptece 6,50 zł, 6 butelek piwa w pubie 45 zł, a za słynne śniadanie w Baczewskim, uznanym za jedną z najlepszych restauracji w mieście zapłaciła 27 zł.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Inflacja największym problemem PiS-u. Prof. Dudek: Prezes lubi gromkie zapowiedzi
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić