aktualizacja 

Poszedł zjeść do Warsa. Pokazał paragon

1277

Paragony grozy zalewają internet. Nic dziwnego. W końcu inflacja w naszym kraju jest najwyższa od 24 lat. Pewien internauta opublikował zdjęcie paragonu z Warsa, by pokazać, że nie wszędzie ceny dosłownie straszą. "Zobaczcie, do czego doprowadził Jarosław Kaczyński, Polski już nie ma" - żartobliwie skwitował.

Poszedł zjeść do Warsa. Pokazał paragon
Internauta pokazał paragon z Warsa. (Twitter, Wikimedia Commos)

Wars S.A. to firma, która od wielu lat związana jest z rynkiem przewozów pasażerskich, jest to także sieć restauracji. Wagony gastronomiczne Wars znajdują się na pokładach pociągów Express InterCity Premium (EIP) i Express InterCity (EIC) oraz w niektórych pociągach kategorii InterCity (IC).

Pewien internauta opublikował na Twitterze "paragon grozy" z Warsa. Przy okazji mężczyzna żartobliwie wbił przysłowiową szpilę prezesowi PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Macie paragon grozy z Warsa, zobaczcie, do czego doprowadził Jarosław Kaczyński, Polski już nie ma - prześmiewczo napisał mężczyzna.

Jak widzimy na paragonie, internauta za kotlet schabowy zapłacił 35 zł, ciasto dnia - 13 zł, kawę białą 11 zł, a za dwa piwa 13,90 i 14,90 zł. W sumie mężczyzna zapłacił 87,80 zł. Odejmując ceny piwa autor wpisu za posiłek, deser i kawę zapłacił niecałe 60 zł.

Internauci w komentarzach dopytywali, czy kotlet był chociaż smaczny. "Pyszny" - odpowiedział autor wpisu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić